Skocz do zawartości
Forum

Negatywne wyniki testów ciążowych a pęcherzyk


Gość anuska23

Rekomendowane odpowiedzi

witam.
mam problem ostatnia miesiaczke miałam 15.10 kolejna powinna dostac 11.11 lecz mija juz 7 dni a ja dalej nie mam okresu. Robiłam testy ale wychodziły negatywne.poszłam do ginekologa i na usg było widac plamke na 1.1mm czy to jest pecherzyk ciażowy? czy ja jestem w ciązy? bardzo sie denerwuje bo chce miec dzidzie razem z mężem.;)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

pytałam kazał mi zrobic badania z krwi.. wiec ide jutro bo dzisiaj niedziela..;/ ale ta niepewnosc mnie dreczy jak nie wiem co... a ty tez masz taka plamke? bo milekarz powiedział ze taka plamka sie rówzniez pojawia jak ma byc okres(plamka okresowa..

Odnośnik do komentarza

nie denerwuj sie..dopiero starajac sie rok o dziecko i nic nie wychodzi czas na szczegółowe badania twoje i twojego partnera. jesli jest jakis problem wszystko wyjdzie..ale dam ci rade nie naciskaj kocham sie normalnie a nie zmysla 'o jezu zeby sie udało' bo wtedy napewno sie nie uda...wtedy masz blokade i nic z tego nie wyjdzie. Mi jak sie nie bd udawało do roku czasu napewno invitro ..jestem w paryzu takze tutaj jest refundowane i 100 procent zwracane koszty takze jestem dobrej mysli...;)

Odnośnik do komentarza

A co powiedzialy byscie na moj przypadek?mam juz 2 dzieci mam 25lat.9 pazdziernika,12listopada mialam okres,trwal 5dni,staramy sie o maluszka.kochamy sie kazdy piatek,sobote,ndz.i nic z tego:-(na testach kalendazykowych wychodzily dni plodne a tu nadal brak maluszka?moze wiecie kiedy albo ile dni po zakonczeniu @sa te dni?dodam ze kozystalam z tertu owul.wynik dodatni a tu nadal nic.pomocy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...