Skocz do zawartości
Forum

Ból kości ogonowej


Gość cayman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od lipca boli mnie kość ogonowa, nie wiem czym to jest spowodowane. Ból jest promieniujący, odczuwalny tylko przy nacisku. o okolicy najbardziej wysuniętej części kości ogonowej od jej środka i wewnętrznej strony. Byłem u chirurga, skierował mnie na badanie endoskopowe odbytu, mówił o prawdopodobnym istnieniu szczeliny odbytu. Badania odbyłem wykryto 2 polipy odbytu, żylaki odbytu 3 stopnia i szczelinę. 26 Października miałem operację usunięto mi dwa polipy odbytu i żylaki. Szczelina nie została wyleczona, ponieważ jak mówił chirurg jej praktycznie nie ma'. Niestety, jestem 3 tydzień po operacji, ból przy oddawaniu stolca ustał, wszystko się bardzo ładnie goi.

Niestety od tygodnia ból kości ogonowej znowu powrócił... Bół bardzo uciążliwy, i co najgorsze przeszkadzający w uprawianiu sportu... Nie wiem czym spowodowany, wycierpiałem się strasznie po operacji, czasami prawie mdlałem z bólu, i to wszystko na nic.

Niestety nie miałem wykonywanych żadnych prześwietleń tej części kregosłupa, gdyż ortopeda uznał że jeżeli nie było żadnego upadku, nie ma takiej potrzeby. Pytanie, co to może być i jak to leczyć. Jakie kolejne kroki podjąć ?

Podkreślę że mam 17 lat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Współczuje. Nie myśl że cierpiałeś na darmo bo jednak polipy i żylaki to dość poważna sprawa szczególnie w tak młodym wieku.
Co do bólu to ja bym na Twoim miejscu zrobiła to prześwietlenie albo rezonas bo moze to nie jest kwestia ukladu pokarmowego a jednak kostnego. może masz jakąś wadę anatomiczną albo coś innego. Trzeba to zdiagnozować.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...