Skocz do zawartości
Forum

Pozwoliłam mężowi na wytrysk na twarz


Gość meza_atka

Rekomendowane odpowiedzi

To jest babski egojzm,każda ma prawo wyboru czy jej sperma pasuje czy nie,to fakt.Ale zastanówcie się czy przy robieniu minety przez partnera jemu smakuje wasza wydzielina,bo jak sama wiem nie chciała bym by w najleprzym momęcie partner przerywał lizanko a często mam spory- nazwijmy to babski wytrysk i mój partner tym się degustuje,tak twierdzi i to czuję gdyż zlyzuje wszystko co ze mnie wyleci choć na początku miał odruch wymiotny,ja zresztą też po jego spuszczeniu się do buzi.Teraz po wielu latach(jesteśmy 35 lat razem) uprawiania sexu nie wyobrażam sobie nie zakończenia stosunku w moich ustach.Pychota,tylko trzeba się rozsmakować

Odnośnik do komentarza

ojej! Jak byś zobaczyła co my z żonką wyprawiamy to byś się załamała.
Jesteśmy 5 lat po ślubie i oboje uwielbiamy te "zabawy"
Kiepski sex jest wtedy kiedy poscieli po nim nie trzeba prać.
A dobry... To kiedy sąsiad zapala papierosa, a staryszka z naprzeciwka dzwoni na policję.

Odnośnik do komentarza
Gość staroć żonkoś

...problem złożony i częściowo wywołany zakłamaniem naszego życia - jednak ludzie powinni dobierać się pod względem seksu. Dlaczego? Jak się poznajemy to tokujemy - jak każde prawie zwierzę - potem zaczyna się normalne życie. Jesteśmy zmęczeni, sfrustrowani, po paru latach wiemy co ma do powiedzenia On czy Ona i zaczyna się milczenie, bo każda kobieta więcej porozmawia z koleżanką a każdy facet z kolegą - bo mamy różne preferencje i zainteresowania. To normalne. Czyli to co łączy dwoje ludzi róznej płci to zaspokajanie swoich potrzeb wzajemnie i jak to trwa dłużej dochodzi jeszcze przywiązanie. Do tego dochodzi ewentualnie pozytywna ocena drugiej osoby jako człowieka a nie tylko samca czy samicy. Dlatego dobór seksualny jest ważny...., a jak każda strona zaczyna się czaić i udawać, to w dzisiejszych czasach jest zbyt wiele chętnych kolegów i koleżanek, żeby taki związek miał szansę na normalne przetrwanie. Niestety, ale jak się chce mieć trwały związek to nie można udawać przed sobą - można sobie zbudować nawet dla innych porąbany układ, ale jak obu stronom odpowiada to nikt tam się nie wciśnie i żadna ze stron nie będzie szukać na boku miodu. Reasumując: jeżeli się z partnerką nie p...., nie uprawiamy pańszczyzny ale się kochamy oddając się sztuce dawania sobie wzajemnie rozkoszy, to taki związek ma dużą szansę na rzeczywiste przetrwanie - w innym układzie albo się rozleci albo trwa na siłę, nikomu nie dając satysfakcji - bo dzieci, bo co rodzina powie, z gdzie pójdę mieszkać.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza i najważniejsza zasada, nigdy nie mów o tym co robiłeś/robiłaś z byłą/byłym w przeszłości. Nie wspominaj nie gadaj nawet jak ktoś jest dociekliwy to mów że było kiepsko wogóle lipa i to nawet wtedy jeśli było zajebiście.Zasada druga spróbuj ze swoim partnerem/partnerką różnych rzeczy oczywiście w miarę rozsądku po kilka razy tak aby się upewnić że coś nie jest dla ciebie albo jest dla ciebie.

Odnośnik do komentarza

~meza_atka
To nie jest śmieszne, inaczej by mi się koszmary nie śniły, przecież ich nie zamawiałam....

Ustaliliśmy, że już nierobimy tak, powiedział "nie chcesz to nie rób przecież na siłę" ale wiem, że i tak sobie o tym myśli i że ta jego poprzednia wywłoka mu to wszystko robiła i go zepsuła i nie jest normalny.

Nie rozumiem czemu piszesz że on teraz nie jest normalny???A co jest takiego strasznego w wytrysku na twarz??Normalna fantazja erotyczna.Jeżeli Ty uważasz to za skrzywienie psychiczne czy tez za grzech śmiertelny,to radziłabym Ci się samej przejść do psychologa, bo TO nie jest normalne

Odnośnik do komentarza

Nie powinnaś czuć wyrzutów sumienia. Nie zrobiłaś nic nieprawidłowego, a wierz mi w najróżniejszych związkach takie rzeczy się dzieją. Wiele kobiet lubi najróżniejsze perwersje, co znam z autopsji, nie słuchaj porad "bo poszedłby do innej", nonsens. Z jakiegoś powodu zdecydowaliście się na ślub. Pomyśl nad swoimi uprzedzeniami, nad większą otwartością w sypialni. To, iż jesteś w łóżku wyuzdana nie jest niczym złym. Zastanów się może nad połykaniem ? Pamiętaj, najważniejsze jest jedno, NIE RÓB NIC NA SIŁĘ ! Każda z nas jest inna, jedna lubi takie rzeczy, a druga inne. Twój partner powinien to uszanować. Pamiętaj jednak, NIE ZROBIŁAŚ NIC ZŁEGO ! Gdybyś chciała porozmawiać jestem do dyspozycji. Pozdrawiam
Anonima0712

Odnośnik do komentarza

anonima czy ty jestes mezatka lub masz partnera?do czego zmiezam,najechalas na moja wypowiedz ale troszeczke,piszesz o autopsi czyli znasz ludzi ok,jakich ludzi, takich kturzy ci krzywdy nie zrobia niegniewaj sie na mie jesli facet chce a ty tego nie lubisz nie daj mu tego,bo wystarczy tylko raz jeden jedyny raz i jestes zgubiona

Odnośnik do komentarza

Mam partnera. Wcale nie najeżdżałam na twoją wypowiedź. Wyraziłam wyłącznie własne zdanie. Uważam, że powinniśmy jednak próbować nowych rzeczy z partnerem, może wydają się one dla nas nieprzyjemne, a w praktyce okaże się to dla nas przyjemne ? Rzecz w tym, że któregoś dnia z niezgodności mogą pojawić się spore problemy w związku, w którym niestety dużą rolę odgrywa też satysfakcja seksualna. Próbować. Jak nie to coś innego.

Odnośnik do komentarza
Gość bardzodobrze

z pewnym opóźnieniem ale satysfakcjonującym stwierdzam, że ta cała prowokacja z wytryskiem zakończona. No cóż awanturni-cy,-kowi udało się wciągnąć w wynurzenia kilkadziesiąt osób...sukces czatowski jest jak nic...

Odnośnik do komentarza
Gość Oh la la

A ja bardzo lubię jak mężczyzna spuszcza mi się na twarz! Lubię ostry seks i nie widzę w tym nic gorszącego. To co zostaje w sypialni - zostaje w sypialni. Proste! Poza tym sperma to najlepsza maseczka na twarz, polecam poczytać o tym nieco.

P.S. Przez to, że jesteście takie miungwy w sprawach łóżkowych wasi faceci Was zdradzają albo w najlepszym wypadku mastrubują się pod prysznicem mysląc o innych!

Odnośnik do komentarza

~Oh la la
A ja bardzo lubię jak mężczyzna spuszcza mi się na twarz! Lubię ostry seks i nie widzę w tym nic gorszącego. To co zostaje w sypialni - zostaje w sypialni. Proste! Poza tym sperma to najlepsza maseczka na twarz, polecam poczytać o tym nieco.

P.S. Przez to, że jesteście takie miungwy w sprawach łóżkowych wasi faceci Was zdradzają albo w najlepszym wypadku mastrubują się pod prysznicem mysląc o innych!

Nic tu nie napisze, ale podoba mi się konkluzja z tego wpisu. Takich kobiet jak Ty się nie zdradza, bo w pełni zadowolony seksualnie mężczyzna nie ma potrzeby szukać wrażeń, które dostaje bez problemu u partnerki.
Jak najdalej od tępych seksualnie miągw. :-)

Odnośnik do komentarza

znany
Nie przesadzajmy. To normalne w zwiazku. Jeden lubi to, drugi tamto. Wytrysk na twarz to nic takiego. Chodzenie na golasa po dworze, to juz moglaby byc przesada, ale nie to.

Dokładnie. W druga stronę jest to samo.
Jeśli kobieta ma zdolność squirtu, to może tryskać na twarz faceta, tors, czy do ust i nie ma w tym nic niestosownego.
To tylko brak wiedzy a zatem i durne zaszłości obyczajowe mogą powodować bezzasadny psychiczny dyskomfort.

Odnośnik do komentarza
Gość Nikt12345

0Malenka0
Hym... Nie zgodziłabym sie na to . Nawet jako eksperyment. Facetów kręci coś innego. I nas co innego. Jeśli twój facet chcę tego a ty tego nie chcesz, nie zgadzaj się. Jeśli cie kocha to uszanuje twoje zdanie. Nic na siłe. :) Mój facet też zbyt wiele oczekuje odemnie w seksie ale jeżeli mnie to drażni badz nie czuje sie z tym po prostu odpuszcza. :)
- i idzie do kochanki - tak to robia "normalni" faceci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...