Skocz do zawartości
Forum

Leczenie łokcia tenisisty


Gość ma...an

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,moj problem dotyczy lokcia tenisisty na ktory cierpie juz prawie czwarty miesiac.Wpierwszym miesiacu tostalam zastrzyk w szpitalu a po 2 tygodniach zalozyli mi gips na 3 tygodnie , bol sie nasilil po wizytach u fizjoterapelty wiec lekarz stwierdzil iz trzeba unieruchomic reka ,dodam jeszcze ze mieszkam i pracuje w Belgii.Po trzech tygodniach nie bylo poprawy wiec dostalam recepte na wykupienia specjalnego leku za 80e oczywiscie w zastrzyku,bol byl okropny ale przez pierwsze dwa dni,pozniej bylo troszke lepiej.Kontynuowalam jak lekarz kazal ultra dzwieki ale bez wiekszej poprawy.Nastepnym krokiem byla nowa metoda systemem Aerhrex leczenie wlasna krwia ktora po osuszeniu wstrzyknieto mi w obolale sciegno za ktore tez zaplacilam kosmiczna sume 250e,mialam wrazenie ze juz jest lepiej ale dzis znowu czuje pieczenie w okolicy kosci lokcia,chodze na cwiczenia i sama w domu tez je robie z bitelka 0.5 l.teraz mam miec znowu wizyte i nie wiem co dalej ,nastepny krok to operacja?jak dlugo to jeszcze moze potrawac ,czy powinnam juz poddac sie tej operacji?,Malgorzata bruselles

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze proszę pamiętać, że w ramach porady internetowej nie mam możliwości zebrania pełnego wywiadu, co znacznie utrudnia sytuację. Nie jestem w stanie bowiem zgadnąć jakie leki miała Pani dotychczas stosowane, tym bardziej, że belgijskie metody leczenia mogą się nieco różnić od polskich. Ogólnie mówiąc polskie standardy leczenia łokcia tenisisty sugerują wypoczynek oraz doustne lub miejscowe podanie niesterydowych leków przeciwzapalnych. W przypadku braku poprawy zazwyczaj zastosowane jest leczenie rehabilitacyjne, a w szczególności masaże, ultradźwięki i okłady z lodem. Brak poprawy wskazuje na konieczność unieruchomienia kończyny górnej. W pojedynczych przypadkach konieczne jest leczenie operacyjne. Proszę zaufać lekarzom - na pewno kompetentnie prowadzą Pani leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...