Skocz do zawartości
Forum

Buty na zimę


Gość ula z.

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłybyście mi polecić jakieś buty na zimę, najlepiej konkretny model ze zdjęciem ? Ciężko mi znaleźć coś dla siebie jak chodzę po sklepach. Wykluczam wszystkie buty na obcasie, koturn może być ale malutki. Z płaskich butów absolutnie mi się nie podobają Emu, za to buty z cholewką raczej nosić nie mogę bo jestem bardzo niska i dodatkowo skracałyby mi nogę i całą sylwetkę. Chciałabym żeby to były buty uniwersalne a nie dostosowane tylko do spodni rurek. Macie jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza

Superb, mężczyzna interesujący się kobiecymi butami to dość ciekawe zjawisko :) Dzięki za dobre chęci ale ja mam nieco ponad 20 lat, a zaprezentowane buty to raczej model odpowiedni dla pani po 40-stce. Na dodatek wyglądają jak z bazaru.
Może ktoś jeszcze ma pomysł na zimowe buty ? Wolałabym takie w które nie trzeba wkładać spodni, tylko spodnie je przykrywają.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, założyłam wątek po to aby pooglądać zdjęcia konkretnych modeli odpowiadających moim gustom a nie wysłuchiwać "dobrych rad" :) Proszę, trzymajcie się tematu a nie wypisujcie farmazonów o superwygodnych butach na JEDYNIE 10 cm słupku.

Odnośnik do komentarza

Proszę po raz kolejny o niewypowiadanie się w wątku osób które nie przeczytały postu założycielskiego. Nie rozumiem jak można odpowiadać na czyś post skoro nawet się go nie przeczytało.
Zerka, żadne słupki i szpilki mi się nie podobają, nie obchodzi mnie jaka jest moda i co podoba się lub nie mężczyznom, ważne że mnie się nie podoba.

Odnośnik do komentarza

ula z.
(...)za to butów z cholewką raczej nosić nie mogę bo jestem bardzo niska i dodatkowo skracałyby mi nogę i całą sylwetkę. Chciałabym żeby to były buty uniwersalne a nie dostosowane tylko do spodni rurek.

Zerka i Komercha, którego zdania z postu założycielskiego nie zrozumiałyście ?
Chyba przeciętna kobieta wie jakie rodzaje butów są dostępne aktualnie w sklepach, dlaczego traktujecie mnie jak niepełnosprawną umysłowo która nie słyszała o oficerkach i wszelkiej maści botkach ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...