Skocz do zawartości
Forum

Bóle podczas współżycia u partnerki


Gość patmal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Współżyję ze swoją kobietą ,tylko jest mały problem.Czym mogą być spowodowane bóle w środku macicy..w podbrzuszu u partnerki ? bo gdy sie kochamy w pozycji klasycznej "ona leży a ja na niej " zazwyczaj jest ok,chyba że moje pchnięcie bedzie głębsze i mocniejsze.Wtedy łapie ją ból. Lub np ja leże ona na mnie lecz gdy jest tzw na leżąco na mnie to jest dobrze ale gdy sie tylko na mnie prostuje tzw siedzi to też ją boli .. :( czy wiadomo od czego to może być ? ona 18l ja 21 l

Odnośnik do komentarza

Bolą ją prawdopodobnie jajniki, bo ból się pojawia bądź nasila w pozycji gdy penis jest jak najgłebiej w partnerce a więc jest pełna penetracja. Dziewczyna powinna zrobić USG jajników czy wszystko jest w porządku czy nie ma torbieli itp. A dodatkowo niech zrobi cytologie warto sprawdzić czy nie ma nadżerki itp. Taki ból może się zdarzać też gdy np. penis jest duży a parnerka nie jest rozluźniona. Najważniejsze to zrobić badania czy jeśli chodzi o kwestie zdrowotne jest ok, druga sprawa: dobre nawilżenie zrelaksowanie, aby uniknąć ściśnięcia u dziewczyny i trzecia - wybór pozycji w których będzie Wam najprzyjemniej.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie, z mężem współżyjemy już od ponad 7 lat i choć mam wszystkie badania ok, niekiedy po stosunku, albo nawet w trakcie czuję bóle podbrzusza. Ba, niekiedy po stosunku, nawet na następny dzień czuję ociężałość podbrzusza, np. podczas wchodzenia po schodach. Jest to niemały dyskomfort, gdy chcę aby jemu było dobrze, a mnie po prostu boli. Podkreślam, że jeszcze nie rodziłam, a staramy się z mężem o dzieciątko już od jakiegoś czasu.
Z lekarzem o tym póki co nie rozmawiałam, ale obawiam się, że będzie trzeba..

Odnośnik do komentarza
Gość Daria2963

To pewnie infekcja niezaleczona,albo nadżerka.Ja miałam identycznie,aż poszłam do lekarza i stwierdził nadżerkę.Po bezbolesnym zabiegu przypalania nadżerki już nie mam tego problemu w żadnej pozycji.

Odnośnik do komentarza

Dodam, że jestem po wielu badaniach, pod ciągłą opieką lekarza ginekologa, dobrego lekarza jak sądzę :)
A ten ból daje mi się odczuć, jakbym była po prostu spuchnięta od środka :)
A sam ból pojawia się niekiedy. Potem mija i wraca za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

A może Twoja partnerka jest po prostu za "krótka w środku" zwłaszcza jeśli jesteś bogato obdarzony przez naturę. No i weź namiar, że oboje jesteście bardzo młodzi, a przede wszystkim Twoja dziewczyna! Być może z czasem to się zmieni, może po dziecku? Wg mnie musicie szukać takich pozycji, gdzie będzie płytsza penetracja. Zresztą miałam podobną sytuację, kiedy na tzw. "jeźdźca" też mnie bolało w podbrzuszu, a w innej pozycji nie. Spokojnie, nic na siłę a będzie dobrze. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...