Skocz do zawartości
Forum

Foot fetish


Gość dropper

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc mnie to nie kręci, ale faktycznie znam kilku facetów, których kręcą kobiece stopy, lubią je dotykac, całowac, ssać itp. Jeśli chodzi o masturbację stopami - na pewno kogoś to kręci, żyjemy w takim świecie, że zawsze znajdą się osoby, których kręci to co nas nie, czesto nawet może kręcić kogoś to, co dla nas jest niemoralne, odpycha nas, nawet jest nielegalne. Jeśli Ty fantazjujesz o tym, aby dziewczyna masturbowała Cię stopami, a masz partnerke, która jest chetna na nowosci i nie boi sie ich w łózku - porozmawiaj o tym a może się skusi i spełnisz swoją fantazję. Uważam, że dopóki łóżkowe zabawy nie krzywdzą nikogo, to co robi w sypialni para, to ich sprawa. Fetysz dotyczacy stóp mnie nie dziwi bardziej mnie np dziwi fetysz gdzie faceta kręci kobieta bez palców - nie chcę ujmować niepełnosprawnym - ale to już wg mnie większy hardcore ;)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Jacobe

Is there anything that you can think of? Or, in this age of modern normalcy, can we just consider the purchase and sell categories? Social networking is an excellent platform for getting to meet new people! However, for dating, I would suggest that you come here and register in order to browse scores of top profiles of the best ebony flirt reviewsebony flirt reviews ebony flirt reviews  women for dating. They are really amazing, believe me! Is there anything that you can think of? 

Odnośnik do komentarza

You don't have to worry too much about being single. This can be fixed fairly easily now. you just need to meet a nice girl, that's all. On this site  together2night review you will most likely find exactly the one you are looking for. Here women are willing to communicate and flirt with men because they themselves want to find a mate. I think you can find yourself a girl.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...