Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie przy założonym pierścieniu NuvaRing


Gość zaniepokojona...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojona...

Witam!

Stosuję NuvaRing od ponad roku. Dotychczas byłam z niego bardzo zadowolona. Otóż dziś rano obudziłam się z krwawieniem - mam założony krążek (tj. 14 dzień), mam go wyjąć dopiero w przyszłą niedzielę. Nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego i bardzo się niepokoję. Nie jest to zwykłe plamienie a normalne krwawienie. Co może być tego przyczyną?
Czy to normalne?
Muszę dodać że dwa dni temu miałam zabieg laparoskopowego usunięcia pęcherzyka żółciowego. Przez cztery dni w szpitalu nic nie jadłam - dostawałam tylko kroplówki i antybiotyk, po którym jeszcze dostałam wysypki w okolicy pachwin. Poinformowałam lekarzy o stosowanej antykoncepcji, ale nie mówili nic. Czy może ta głodówka i antybiotyk, albo może zabieg? Proszę poradźcie mi!
Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Witam.

Od 2 tygodni stosuję krążek Nuvaring. Jest to moja pierwsza antykoncepcja. Krążek umieściłam pierwszego dnia od dostania miesiączki i od tej pory ciągle mam krwawienia ( od ostatnich 4 dni dość mocne- jak na początku okresu). Miewam również dość częste bóle podbrzusza. Martwi mnie również fakt, iż ciężko mi się oddycha, jednak może jest to po prostu od stresu ? ( Jak mogę sprawdzić, czy nie jest to spowodowane krążkiem? ). Jestem osobą niepalącą, jednak w domu staję się biernym palaczem ( aczkolwiek staram się unikać wdychania dymu ).

Bardzo proszę o odpowiedź, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam. 2 tygodnie temu zaaplikowalam pierwszy krążek Nuvaring. Caly czas mam plamienia mimo to wczoraj wspolzylam z mężem i wytrysk nasienia nastapil w pochwie. Czy te plamienia moga obnizyc skutecznosc NR? W ulotce jest napisane że antykoncepcja dziala juz od pierwszego dnia wiec czy po 2 tygodniach stosowania krazka i tych nieszczesnych plamien mam powody do obawy przed ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...