Skocz do zawartości
Forum

Smsowanie męża z kobietą a jego niewinność


Gość patrycja1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mój mąż smsował z jakąś dziewczyną,trwało to długo ok roku. pisała do niego, że nie może bez niego żyć itd. On nie chce powiedzieć kto to jest, twierdzi, że nic złego nie zrobił, lecz ja nie chcę uwieżyć, poniewą tak długo to trwało.Upewniał mnie wielokrotnie, że jest niewinny,dlaczego więc pisał.....

Odnośnik do komentarza

Smsowanie z obcą kobietą może być formą utrzymywania przyjaznych kontaktów, które zabierają czas, a największe prawo do tego czasu, uwagi i uczuć masz Ty jako żona. Każda znajomość z powodu której pozbawiamy kogos czegoś co nam się słusznie należy i dajemy to innej osobie jest formą niewierności. Tamta kobieta może wydawać się atrakcyjniejsza, wrażliwsza od Ciebie, Twój mąż spędza z nią dużo czsu (piszesz, że rok), może rozmawiają na tematy osobiste, może zaangażował się uczuciowo- a to juz tylko krok do zdrady fizycznej. Poproś go, żeby sam przed sobą odpowiedział sobie na takie pytania. Pamiętaj, że bliskość emocjonalna kieruje drogę bliskości cielesnej, do której to ty jako żona masz prawo. Być może naprawdę nie doszło do zdrady fizycznej. Porozmawiaj z mężem, powiedz, że masz obawy co do jego wierności( w tym szerokim znaczeniu), a takie szkody powstałe po utracie zaufania ciężko jest potem naprawić. Spytaj się jak on by się czuł gdybyś to ty utrzymywała ze swoim kolegą podobną przyjaźń. Nie bagatelizuj tej sprawy, walcz o swoje małżeństwo, powiedz mu jak bardzo ci na nim zależy, co przeżywasz, nie wstydź się tego. Wytłumacz mu, że zależy Ci na Waszym szczęściu, a ono będzie dopiero, jeśli będziecie sobie wierni nie tylko fizycznie ale także w sferze myśli i uczuć.
Bezwzględnie mąż musi definitywnie zakończyć tę znajomość, dopiero wtedy powróci spokój. Jesteście młodzi jeszcze wszystko przed wami. A co ty możesz dla Was zrobić? Szanuj męża, zabiegaj o jego względy, bądź dla niego atrakcyjna, zaskakuj go czymś( oczywiście pozytywnym) i rozmawiaj ,rozmawiaj jak najwięcej z nim rozmawiaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...