Skocz do zawartości
Forum

Bolące stawy kolanowe


Gość MichelleLeBonheur

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MichelleLeBonheur

Od jakiegoś tygodnia bardzo, ale to bardzo bolą mnie kolana, to jest stawy. Nie wykonuję żadnych ciężkich ćwiczeń fizycznych. Mam 17 lat. Ból odczuwam nie tylko chodząc, kucając itp., ale również gdy siedzę lub leżę. Jest to ból rwący, kłujący, jest spontaniczny, a jednorazowe uczucie bólu trwa ok. 2-3 minuty. Nie wiem o co chodzi.
Od 2 dni lekko bolą mnie też stawy w łokciach i nadgarstkach, ale te w nadgarstkach trochę ignoruję, bo kiedyś miałam oba złamane (ale nie jednocześnie ;) ).

Odnośnik do komentarza

Ja na bóle kolan stosowałam już chyba wszystko i wszystko było za mało skuteczne, jakieś trzy miesiące temu lekarz mi zaproponował pewne rozwiazanie a mianowicie rezonator biofonotowy i muszę przyznać że efekty po 2 misiacach sa miłym zaskoczeniem, ból jest dużo mniejszy i samopoczucie przez to o niebo lepsze. więc na przewlekłe bóle szczerze polecam ten rezonator.

Odnośnik do komentarza

Na bolące stawy dobrze jest stosować jakieś maści, które zadziałają przeciwbólowo a jednocześnie mają działanie przeciwzapalne, bo nie wiadomo skąd u Ciebie te bóle. Mi zawsze pomaga Viprosal B, jest dostępna w każdej aptece bez recepty. Smaruj nią dwa razy dzienie i problem powinien zniknąć.

Odnośnik do komentarza

A może po prostu wypróbuj jakiejś terapii czy coś? Jest teraz chyba cała masa takich terapii. Np leczenie za pomocą komórek macierzystych albo ta terapia http://www.sport-med.pl/leczenie/terapia-orthokine . No mogłoby to pomóc. Czytałam juz co nieco na ten temat, bo mama by czegoś takiego potrzebowała. Podobno wyniki są dość obiecujące.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...