Skocz do zawartości
Forum

Jak przekonać chłopaka, że jest dla mnie wszystkim?


Gość zosia2121

Rekomendowane odpowiedzi

pracuje w niemczech od roku spotykam sie z pewnym chlopakiem niemcem on jest dlamnie wszystkim gdyby nie on to niewiem czy bym przetrwala w tej pracy bo jest bardzo ciezko. tylko ze nie mamy zbyt duzo czysu dla siebie bo ja pracuje w nocy a on w dzien i sie mijamy spotykamy sie odczasu do czasu po mojej pracy wtedy ide do niego i jest tylko czesc czesc i idziemy spac bo on musi rano wstac.i bez przerwy slysze ze ja nie mam dla niego czasu bo pracuje w nocy ale jak chcialam zostac u niego na swieta to mi powiedzial ze to trudne bo on albo pojedzie do brata albo jego najlepsi koledzy przyjada i on niebedzie mial dla mnie czasu.a jak sie spytalam kim dla niego jestem to powiedzial mi ze mnie bardzo lubi i ze ja naleze do niego jak ja mam to rozumiec?A jak teraz pojade do domu to nie bedzie mnie dwa miesiace albo i dluzej a ja bym niechciala zeby to sie tak skaczylo co mam zrobic czy wogole kiedy kolwiek on mnie pokocha?On mi powiedzial ze musi byc w stu procentach pewien ze to ja jestem ta wlasciwa bo ze on juz cierpial przez zwiazek z ktorego myslal ze to jest to a nie wyszlo.jak mam sprawic zeby on mi dokonca zaufal i chcial zemna byc tak jak ja pragne z nim byc?Na jego widok az chce mi sie zyc:-).a jak poprosilam zeby pomogl mi znalezc inna prace to mowi ze teraz w okresie zimowym ciezko cos wynalezc.nie wiem moze ja jestem tylko dla niego zabawka i jak pojde do niego to jest dobrze a jak nie to tez nie jest zle moze dlaniego liczy sie tylko taki zwiazek ze mna i on niechce nic powaznego zemna mniec niewiem prosze o rade.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem miłości nie trzeba udowadniać. Okazuj mu uczucia, czasem słowa nie oddaja tego co czujemy, chodzi o to aby czuł miłosc nie aby słyszal słowa "kocham Cię". Tylko zastanów się czy faktycznie jest sens i czy warto bo ja np. nie jestem pewna czy on Cię kocha. Nie wydaje mi się. Nie rozumiem co znaczy, że jesteś jego. Tzn., że czuje jakbyś była jego dziewczyną ale nie jest pewien? Wg mnie on sam nie wie czego chce i nie jest pewien Ciebie. Może podoba mu sie Twoja adoracja ale nic więcej? Porozmawiaj z nim, powiedz mu co czujesz i czy on czuje podobnie, bo jesli Ty masz się angażować a z jego strony nic, to szkoda Twojego zaangażowania i nadziei.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Jeśli rzeczywiście jest tak, że Twój chłopak wcześniej przeżył rozczarowanie w związku, to po prostu daj mu czas. Nie zmuszaj go do niczego, pokazuj, że jesteś przy nim i jesteś gotowa związać z nim życie.
Warto także, tak jak napisała Tarja, porozmawiać o własnych uczuciach, oczekiwaniach i planach.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...