Skocz do zawartości
Forum

Czy noszenie przez żonę stringów świadczy o zdradzie?


honda11

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie słyszałam o tym aby stringi były wyznacznikiem zdrady. Myślę, że zbyt powierzchownie patrzysz na to, bo widzisz tylko stringi a nie zastanawiasz się nad przyczyną. Może Twoja żona nosi w niedziele jakieś obcisłe spodnie czy spódnicę i zakłada stringi aby nie odznaczały się paski? A może nosi np. tampony i lepiej jej w stringach itp. Jest wiele przyczyn, które wcale niekoniecznie muszą oznaczać zdradę. Równie dobrze może je zakładać w niedzielę, bo dla niej to seksowna bielizna właśnie na niedzielę. Wg mnie nie masz żadnych wzmianek na temat zdrady, bo przecież same majtki o niej nie świadczą. Najlepiej po prostu zapytaj czemu tak jest i tyle :) Pewnie okaże się to jakiś błahy powód albo przyzwyczajenie.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

odpowiem Ci prosto na pytanie Twoja zona w sobote sie kompie wiec w niedziele ubiera stringi , a od poniedziałku jak juz zaczyna jej śmierdzieć zaczyna nosić normalne majtki, zauważ czy w piątek nie zakłada barchanów aby smród z tygodnia sie nie wydostawał , jak tak to masz problem z głowy...

Odnośnik do komentarza

Moja luba prawie nie ma normalnych gaci... tylko stringi... bo lubi i jej wygodnie ;P

No i takie są cieńsze więc przez spodnie od garnituru czy te ,.... leginsy.... nie widać, że ma...

Ale jak tak panikujesz, to jak przyjadę do mieszkania to jej 'strzelę' od tak... dla pewności ;) by wiedziała kto jest jej Panem i od ręki zroibę awanturę, że mnie zdradza (na wszelki wypadek :)

Odnośnik do komentarza
Gość ks. Eugeniusz

Właśnie przez takie sprawy zostałem księdzem ... moja mama też nosiła stringi w niedziele gdy miała romans i zdradzała ojca ... Synu, przychodzi do mnie do spowiedzi wiele kobiet, nie każdą łączy ten sam grzech ale te które łączy grzech zdrady łączy jeszcze jedna rzecz, wszystkie noszą stringi !

Odnośnik do komentarza
Gość człowiek obok was

Może najpierw przytoczę moje kwalifikacje do wypowiadania się na powyższy temat:
sam zostałem zdradzony,
mój ojciec zdradzał moją mamę przez 20 lat z kilkoma kobietami;
(więc wiem co nieco na ten temat)
po pierwsze kolego SPOKÓJ i OPANOWANIE jest ci w tej chwili niezbędne.
Potrzebujesz go aby należycie zinterpretować wyniki badań i to co zobaczysz a przede wszystkim nie ulec własnej paranoi (takie ryzyko istnieje i musisz o tym pamiętać cały czas).
Po drugie czy komuś z mądrali przyszło na myśl że może być coś więcej coś czego nasz pytający nie opowiedział? A może coś czego nie zauważył? Spójrzmy prawdzie w oczy niewiele osób uzna stringi za dowód zdrady. (zgadzam się z tym) Ale my nie wiemy czy rozmawiamy z kimś takim kto jest paranoikiem, prawda? A co jeśli mają kryzys i nasz rozmówca podzielił się z nami malutką, pierwszą, nieśmiałą obserwacją? Hymmm? Może JESZCZE nie zauważył niczego bardziej znamiennego dla odpowiedzi na pytanie "czy ona jest mi wierna"? Nie zrozumcie mnie źle wiem że połowa z was jest przekonana że skoro zostałem zdradzony nie jestem zdolny nikomu zaufać i sam popadam w paranoje;) nie w tym rzecz. Kieruje się prostą zasadą w życiu "nie ważne ile razy bym nie został skrzywdzony z powodu mojego zaufania, muszę dla samego siebie wykazać się zaufaniem kolejny raz inaczej niczego wartościowego nie uda mi się zbudować". Nie próbuje tutaj karmić ani swojej paranoi ani człowieka który rozpoczną tej wątek, ale same stringi jeszcze o niczym nie świadczą pytanie brzmi czy obecne są inne znamiona zdrady w twoim związku?
Np. czy do stringów dołączył seksowny biustonosz (bo chyba mi nie powiecie drogie panie że założyłyście go do pracy bo lubicie jak wam sutki prześwitują przez bluzkę dla wygody oczywiście:) czy zachowuje się dziwnie czy czujesz że bez powodu oddalacie się od siebie? Przede wszystkim jak wygląda wasze pożycie (to pierwsze co cierpi w przypadku zdrady kogo zdradzono po prostu wie) czy kiedy próbujesz coś zacząć twoja żona prawie za każdym razem kiedy bierzesz ją w ramiona i próbujesz pocałować zmienia się w nieuchwytną mgłę, ducha który rozpływa się bez śladu ciągle znajdując wymówki dlaczego teraz nie jest odpowiedni moment? Jeśli odpowiesz sobie na powyższe pytania przecząco możesz z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa spać spokojnie i reszta tego tekstu wzbogaci zasoby internetu bez udziału twojej osoby:) Zrób prosty test, dzień wcześniej kup kwiaty, czekoladki zabierz ją na kolacje jednym słowem uczyń to co twoja żona lubi najbardziej (aby wyeliminować błąd statystyczny z naszego "badania" możliwość że po prostu coś między wami nie styka)(ps. jeśli nie wiesz jak to zrobić to mam smutną wiadomość dla ciebie coś między wami nie styka i to twoja wina :P {widzicie niepowiązani z tematem czytający nie znam rozmówcy ani jego żony nie zakładam że ma rację albo jej nie ma udzielam mu kompleksowej porady z własnego doświadczenia nie poprzestając na lakonicznym "zwariowałeś idź się leczyć" nie ubliżam mu po prostu zakładam różne możliwości nie znam tego człowieka ani jego przypadku!}) wracając do tematu po tym cukierku dla żonki dnia następnego najlepiej w niedzielę spróbuj przystąpić do działania jeśli znowu przemieni się w zjawę, raczej masz problem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...