Skocz do zawartości
Forum

Seks w pierwszy dzień płodny a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Tydzień temu uprawialam z chlopakiem sex z gumką, ktora ani nie pękła, ani nie zsunęła się. ogólnie bardzo uwazamy i robimy to w czasie moich nieplodnych dni, ale tak wyszło ostatnio , że tym razem według moich obliczeń był to 1/2 dzien moich dni plodnych. sluz byl mało rozciagliwy. 4 dni potem zaczal bolec mnie jajnik a sluz byl bardziej rozciagliwy. dzisiaj tez mnie boli troszke mniej a sluz jest juz slabo rozciagliwy. Czy uwazacie ze mam obawiać się ciąży? z tego co mowila moja ginekolog jezeli nic nie pękło, ani się nie zsunęło a nie był to szczyt moich dni plodnych to nie powinnam sie martwic na zapas. ale mimo wszystko sie martwie. pomozcie !

Odnośnik do komentarza

Ludzie,zdajecie sobie sprawę ,że to cudowne rozwiązanie,czyli ta cała 'tabletka po',to środek wczesnoporonny?!Dziewczyno moda jesteś,ale nie zaczynaj życia od zabrania życia komuś innemu,bezbronnemu,a na dodatek kto jest twoim własnym dzieckiem.Łatwo podejmuje się takie decyzje tak ładnie to wszystko nazywając...Co za czasy,że teraz zabicie nowozawiązanego życia nazywa się tabletką po...Może gdybyśmy mieli odwagę nazywać rzeczy po imieniu, to nie mieli byśmy odwagi zabijać...

Odnośnik do komentarza
Gość Czekoladowa1

Aśka, seks jest po to żeby nim się cieszyć a nie zamartwiać. U Ciebie widać klasyczny przypadek schizy ciążowej, nic się nie stało a Ty histeryzujesz. Skoro zadajesz takie pytania to ja na Twoim miejscu zastanowiłabym się czy jestem w ogóle gotowa na seks. Skoro tak się przejmujesz głupotkami to może to nie ten facet albo jesteś za młoda na seks ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...