Skocz do zawartości
Forum

Problem z swoim stan psychicznym


Gość lolekzkosmosu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lolekzkosmosu

Często rozmawiam ze sobą,boję się wychodzić do ludzi.Podczas spotkania się z kimś cały się pocę i mało co nie zemdleje.Mam tez problemy ze snem,od 4 dni nie zmrużyłem oka.Czuję sie wyczerpany a mimo tego nie zasnę z powodu że przed snem mam jakieś wizje przed oczami,słyszę głosy jakiś kobiet.

Odnośnik do komentarza

Twoje objawy mogą wskazywać na halucynacje, manie, może nawet na objawy schizofreniczne. Zgadzam się z Przedmówca, że warto udac się na izbę przyjęć, dadzą Ci coś na uspokojenie i na sen, pewnie coś w kroplówce, odpoczniesz troche, nabierzesz sił i porozmawiasz z lekarzami co robić dalej czy potrzebna jest konsultacja z psychologiem czy może pokierują Cię do lekarza psychiatrii. Faktycznie nie ma sensu czekać, bo objawy mogą się nasilić i stracisz rachubę co jest rzeczywistością a co nie a to niestety może mieć naprawdę bardzo poważne skutki, bo możesz stać się niebezpieczny chociażby dla samego siebie. Nie martw się, bo na pewno wszystko będzie dobrze wazne abys dał sobie szanse na leczenie i to czym predzej.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...