Skocz do zawartości
Forum

Negatywne testy ciążowe a ciąża


Gość Ja1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moge byc w ciazy mimo ujemnych testow ciazowych ktore zrobilam 2 miesiace temu i miesiacu temu? Ostatni raz wspolzylam 4 miesiace temu i w tym miesiacu nie dostalam miesiaczki. Mam obfity bialy sluz, ktory czasen jest wodnisty. Czy moge byc w ciazy mimo tego ze nie mam objawod i nie jestem pewna czy doszlo do wytrysku w pochwie?

Odnośnik do komentarza

Witam,mam nieregularne miesiaczki.Ostatnią dostałam 1 listopada.11 dni temu wspołżyłam z chłopakiem,lecz to trwało moze z 3 minuty,nie doszło do wytrysku ani nic. do tej pory nie mam okresu,bolą mnie jajniki,mam większe piersi i one także mnie bolą,krzyż i delikatne wypryski na twarzy czyli to co zawsze mam przed okresem. w sobote zrobiłam test i wyszedł negatywnie.Wczoraj czułam się caly dzien jakby okres przychodził i byłam gotowa dziś na niego.Znowu zrobiłam test i znowy neg.Co sie dzieje?:(

Odnośnik do komentarza

hej
dwa testy ciążowe wyszły mi pozywtywnie ale jednak ta kreska jest mało widoczna a dwa inne testy wyszły mi negatywnie. okres spóżnia mi się 10 dni a zawsze miałam regularnie.
Mam poranne mdłości, jestem wrażliwa na zapachy, boli mnie na dole brzuch z lewej strony czasem z prawej lub mam kucia.
Często chodze do toalety. Spałam ostatnio z partnerem 21 sierpnia w ostatni dzień płodny. Mam zapalenie pochwy.
Czy ja moge być w ciąży albo białko w moczu ?

Odnośnik do komentarza
Gość Daria Mielewczyk

Witam Mam takie pytanie ja od kilku dni miałam bóle sutków i to mocne przy dotyku nawet jeżeli się delikatnie dotknęło do tego ból kręgosłupa i kucie w okolicy podbrzusza, a na dodatek słabo się czułam mimo że robiłam test to był negatywny w niedzielę poz) am do pracy mi się bardzo robiło słabo i tak jakbym miałam już zasłabnąć oparła się o drzwi w toalecie i jak bym miałam się zsunąć na duł a mimo to oblana byłam cała potem wszystko mokre, i dokuczliwy ból kręgosłupa po pracy wieczorem w niedzielę szłam do mocnej apteki po test mimo to test był negatywny,rano w poniedziałek byłam bardzo osłabiona moja temperatura nie wynosiła 36,6 ale jedynie 35 stopni po jakiś 10 minutach mi się podniosło do 36,1 w poniedziałek byłam w szpitalu w Gdyni zrobili mi usg nic nie było w we wtorek byłam u swojego ginekologa i też zrobił mi usg a dziś z mężem byłam w lesie na grzybach i ledwo szłam na nogach pot mnie oblewał całą i do tego słabo się czułam i brało mnie na wymioty a teraz czuję jak by ruchy dziecka a co do lipca to miałam 3 dni plamienia od 10 do 12 go od tamtej pory nie mam miesiączki i na dodatek zauważyłam że mój brzuch jest coraz większy nie wiem co robić :( pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...