Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię tworzyć normalnych relacji


Gość toficzka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z facetami, podobają mi sie tylko ci niedostępni, mam takie przeczucie ze znalezienie prawdziwej milosci to lada sztuka/ dar i nie wiem czy mi sie uda, nie potrafie sie zainteresowac porzadnymi osobami, w rezultacie nic mi nie wychodzi. Dodam ze gdy zakocham/ zaurocze się w tej nieosiagalnej osobie i załóżmy stworzę krótki związek to potem przez długi czas rozpamiętuje wszystko i podświadomie nadal mnie ta osoba pociąga, mimo ze staram sie o nim nie myslec. A i gdy juz zdobede tego nieosiagalnego partnera to czasami slabnie moje zainteresowanie i pojawia sie lek przed bliskoscia. Jeśli chodzi o relacje z rodzicami to w porządku, lekko byli nadopiekuńczy, w dzieciństwie byłam nieśmiała i nadal jestem lecz teraz mniej. Jak uwolnić sie od tych uczuc? Z czego wynikaja moje problemy?

Odnośnik do komentarza

szczerze? to chyba już tak po prostu masz. ja mam 17lat i marzy mi się znalezienie mężczyzny z którym założę rodzine, wybuduje dom. a nieukrywając jeszcze mam bardzo duzo czasu chodz boje sie tego ze skoro teraz jestem samotna to juz nigdy z nikim nie bede. po prostu nie trafiłas na tego jedynego, w twoim stylu sa mężczyźni niedostępni, to nic dziwnego. lubisz wyzwania ale jesli trafisz na tego jedynego wasz zwiazek zawsze bedzie wyzwaniem (pozytywnym oczywiscie) po prostu trzeba czekac i ogolnie spróbuj nie szukac. sam sie znajdzie

Odnośnik do komentarza

co do zakochiwania się w osobach niedostępnych to czasem jest tak że największa frajda jest podczas gonienia króliczka a nie jego złapania... Może ciebie fascynują te podchody, a jak już zdobędziesz go to przestaje Cię on interesować. Potem jak go tracisz to znów musisz go gonić... i sprawa sie zaczyna od początku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...