Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu a brak ciąży


Gość BoOszaleje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BoOszaleje

mam moim zdaniem, dosyć dziwną sytuację. Postaram się opisać problem najdokładniej jak się da:
1. Od tygodnia nie mam miesiączki
2. test był negatywny
3. Byłam u lekarza parę dni temu, jedyne co mi powiedział, to, że moja macica jest..."dorodna", ale że wszystko jest w porządku, brak torbieli czy innych złych rzeczy.
4. Lekarz przepisała mi luteinę podjęzykową, którą stosowałam 2 dni 2x1. Minęły 4 dni od niebrania, a okresu wciąż brak, no i ciąży też.
5. Mój cykl był zawsze idealnie punktualny, ew. 1 dzień się "spóźniał".
6. 10sierpnia była ostatnia miesiączka, a mniej więcej 2 tyg później, w trakcie ow. doszło do zbliżenia(kilku, na przestrzeni dni płodych) bez zabiezpieczenia.
Mam wrażenie, że niedługo oszaleję, bo ani miesiączki, ani ciąży. Czuję się jak Obcy :( Jeśli ktoś, najlepiej ogarnięty lekarz, mógłby mi pomóc swoją wiedzą, to byłabym bardzoooooo szczęśliwa i wdzięczna.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, wydaje mi sie ze za kilka tygodni ciaza powinna byc widoczna. W moim przypadku bylo identycznie, brak miesiaczki okolo 8dni,6 testow negatywnych, luteina przez 10 dni, USG - brak ciazy, potem 22dni od stosunku pierwsze zawroty glowy i test ciazowy - pozytwyny, wizyta u lekarza - Ciaza ;) Wydaje mi sie ze Twoim wypadku jest tak samo, a jedynie za wczesnie ;) zrob moze beta hcg - powinna cos pokazac albo poczekaj ze tydzien i zrob kolejny test.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość BoOszaleje

Kolejne 2 dni bez grama krwi. A przedwczoraj wieczorem trochę bolały mnie jajniki i myślałam, że już się coś pojawi. Też nic. Sprawdziłam wczoraj z ciekawości temp. rano było 36,6 a wieczorem 36,9. Tylko, że ta wieczorowa to pewnie ze względu na zmęczenie po całym dniu. Lekarz u której byłam, powiedziała mi, że jeśli do 14 dni od brania luteiny nic się nie pojawi, to mam zrobić kolejny test, ale te 14 dni mi minie za tydzień.... Jestem już tak rozsypana, że boję się robić kolejny test, bo jak znów wyjdzie jedna kreska, a wciąż nie będę mieć okresu, to zwariuję :(

Odnośnik do komentarza
Gość BoOszaleje

nie biorę jej już od 6 dni, bo miałam brać tylko 2 dni, także spokojnie :))

wcześniejsze testy jakie używałam, to Amil i Pink test, są dobre czy nie? jak się zdenerwuję, to pójdę na badanie z krwi;] nie chcę codziennie robić testów, bo mówie Wam, że jak widzę jedną kreskę, to dostaję szału macicy

Odnośnik do komentarza

WITAJ :*
Po pierwsze spokojnie poczekaj jeszcze 2 tygodnie najbliżej tydzień i zrób test jeżeli wyjdzie znów ""jedna kreska "" udaj się do ginekologa ale teraz nie ma sensu robić testu znowu . Testy które stosowałaś są bardzo dobre więc w tej kwestii spokojnie . Dla równowagi i spokoju twojej duszy uważaj bardziej na siebie ponieważ nie wiadomo czy pod serduszkiem nie masz drugiego serduszka :* daj znać jak będziesz miała jakieś wątpliwości to pisz Pozdrawiam kimam :*

Odnośnik do komentarza
Gość BoOszaleje

ja już się poddaję. Zrobiłam kolejny test dzisiaj, bo mój miły również chce się dowiedzieć czy to ciąża czy nie. Test negatywny. A 12 dni bez okresu. Pierwszy raz w życiu i to nie ciąża. Szkoda, że nie wiem co to i dlaczego tak jest... :(

Odnośnik do komentarza
Gość BoOszaleje

Hej, powracam z kolejnym pytaniem. Właśnie mija mi 14 dzień bez okresu, ale wczoraj wieczorem pojawiła się taka sporych rozmiarów "kropla" krwi. Normalnie powinien mi się okres rozkręcić po czymś takim, tak jak zawsze, ale tego nie zrobił i nie wiem czy mam to rozumieć jako bardzo skąpy okres, czy jakieś zaburzenie czy co?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...