Skocz do zawartości
Forum

PCO a wywołanie owulacj


Gość Misia98

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM €:) nie prawda !!! będziesz mogła mieć dzieci miałam 16 lat jak dowiedziałam się że nie mogę mieć dzieci policystyczne jajniki tyłozgięcie itd, itp, gdy kochałam się ze swoim mężem wtedy chłopakiem bez zabezpieczenia przez rok po i byłam pewna ze nie zajdę w ciąże a dzisiaj mój synek ma 3 lata i co ? po ciąży wszystko się zmieniło jest lepiej nie leczyłam tego mój chłopak ( mąż wiedział ) i jego wsparcie i miłość wszystko pokonały teraz usłyszłam że też nie zajde a wczoraj się dowiedziałam że to 3 miesiąc na dwóch babka wróżyła próbuj a jak nie wyjdzie to potem lecz :) pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Witam,
Ja proponuje inaczej niż osoba powyżej. Najpierw lecz a później próbuj. Rzeczywiście nieleczony zespół policystycznych jajników powoduje bezpłodność. Odpowiednie leczenie wyreguluje u Pani gospodarkę hormonalną, wyrówna miesiączki i zmniejszy nasilenie objawów choroby (nadmierne owłosienie, trądzik, otyłość). Gdy będzie Pani chciała zajść w ciąże dostanie Pani leki, które to ułatwią i pomogą urodzić zdrowe dziecko. Oczywiście im kobieta jest młodsza tym większa szansa zajścia i donoszenia ciąży. Biorąc to wszystko pod uwagę zalecam aby była Pani pod stałą kontrolą ginekologa.
Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...