Skocz do zawartości
Forum

Skąpe i brązowe plamienia a brak miesiączki


Gość x3bellax3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam takie pytanie. Może ktoś z Was miał podobny problem. Bo od prawie 2 miesięcy nie mam miesiączki. A jak miałam wcześniej to taką bardziej skąpą niż zazwyczaj... Dwa miesiące po od czasu zapłodnienia robiłam test ciążowy( jako, że czytałam, że najlepiej rano to wstałam już o 5, bo nie mogłam wytrzymać dłużej) i wynik wyszedł negatywny. Dosyć często leci mi taki brązowy gęsty śluz a innym razem zwykły biały i gęsty. Niby jak na okres, ale niestety tego co bym chciała jest brak... Zarejestrowałam się do ginekologa, ale muszę trochę czekać A na prywatnego nie mam zbytnio kasy ;/ Wiem, że spóźnianie się okresu to nie koniecznie ciąża. Ale nie biorę żadnych leków, stres mam tylko ten jeden czy test pokazał prawdę, podróże brak, zmiana diety też nie(jem to co zawsze). Z chłopakiem kochałam się 3 maja, a od 18-22 maja miałam taką jakby miesiączkę. Trochę bardziej skąpa niż zazwyczaj...Ostatnio miałam niby miesiączkę od 13-17 sierpnia. Ale była skąpa ;/ Do tego ból piersi jak na okres choć teraz stały się trochę twarde i jak na razie brak jakiegokolwiek śluzu. Znaczy nie mam tego brązowego, ani takiego gęstego białego. Mam nadzieję, ze pytanie potraktujecie serio. Z Góry Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. I sorka, ale na piśmie nie za bardzo potrafię tłumaczyć ;)

Odnośnik do komentarza

[quote="KIMAM"]
Z góry dziękuję za odpowiedź :) Wiek 22 lata, a co do regularnej miesiączki to zawsze miałam regularnie. Równe co 28 dni. Tylko jakoś od Maja mam takie mniej regularne. W czerwcu jak dostałam to skończyła mi sie 1 lipca, a później miałam pod koniec sierpnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...