Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione kosmetyki


marysiaaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bilewska
W dniu 8.03.2022 o 13:49, Gość Grażka napisał:

oczywiście, na paznokcie i skórę musi zawierać. Na stronie Merz Special można znaleźć cały skład

w aptekach go mają, czy przez internet zamawiać??

Odnośnik do komentarza

Moje najlepsze kosmetyki (cera dojrzała, naczynkowa ze skłonnoscią do zaczewrwienienia sie )

1. Olejek do twarzy 

https://freeskin.pl/kosmetyki/kire-skin-olejek-oczyszczajacy-zielona-herbata-meadowfoam-cleansing-oil-green-tea-meadowfoam-100ml/

https://freeskin.pl/kosmetyki/delikatny-olejek-do-demakijazu-klairs-gentle-black-deep-cleansing-oil/

2. Tonik do twarzy - uwielbiam szczególnie ten kireskin tonik czarna herbata, woda figowa - tonik z kwasem fitowym. Jest genialny

3. Wzmacniająca esencja do twarzy Missha - Time Revolution Artemisia Treatment Essence

4.  Serum do twarzy z witaminą c - ja uzywam od dwóch lat serum do twarzy z witaminą c i wąkrotą azjatycką Klairs

5. według mnie hit i moje ostatnie odkrycie: moistry krem do cery naczynkowej

Ja staram sie kupować kosmetyki w małych lokalnych sklepach internetowych. Podałam Wam linki ze sklepu w ktorym kupuej ostatnieo swoje ulubione i przetestowane przeze mnie produkty. Oprocz tego  na zime uzywam jeszcze na noc mocnego kremu z kwasem azelainowym, ale go juz nabywam w aptece.

Oczywiscie standardowowo tez uzywam kremu z filtem - tu jest bardzo waznew w codziennej pielegnacji - czy zima czy lato uzywanie kremu z filtrem to jest podstawa. Zadne zabiegi i zadna pielegnacja nie ma sensu jesli nie sa wykonczone kremem z filtrem, którego uzywamy codziennie. Jak ktos bedzie mial jakies pytania to prosze pytac...sama jestem ciekawa waszych sugestii.

 

Odnośnik do komentarza

Jak zmagasz się z wiekiem z problemami cery i jej odpowiedniego nawilżenia to jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić moją ulubioną markę czyli Lierac kóra dostępna jest w sklepie  https://byhealth.pl/lierac  na pewno znajdziecie optymalną opcję dla swojego pięknego wyglądu pomimo wieku można się pięknie prezentować na co dzień i tak samo młodo się czuć. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe to polecam:
- koretkor od eveline 
- podkład healthy mix 
- eyeliner od too faced 

Kosmetyki pielęgnacyjne 
- olejek do zmywania makijażu od amvi
- do tego w pakiecie żel do mycia twarzy z tej samej marki 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.05.2022 o 15:00, Gość Ala napisał:

Jeżeli miałabym polecić solidnie sprawdzone kosmetyki przeze mnie to uwielbiam, a nawet mogę stwierdzić, że kocham Amvi cosmetics ❤️ Moja skóra nigdy nie wyglądała tak dobrze jak teraz! 

Też bardzo polecam kosmetyki tego producenta ❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...