Skocz do zawartości
Forum

Uwielbiam Was, ludzie


Gość gaba1122

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam ludzi,uczciwych,dobrych,pogodnych -takich ludzi jak wy!kiedy czytam wasze wypowiedzi na forach,to jak doradzacie innym,pocieszacie ich,no łezka się w oku kręci,że jeszcze istniejecie normalni ludzie!Super,że tacy jesteście,że nie kpicie,nie szydzicie,że nie osądzacie i nie kłócicie się.Może ten świat składający się z cwaniaków,materialistów i egoistów jeszcze oprzytomnieje,jak zobaczy,że sa jeszcze tacy jak wy:))))I jestem zupełnie trzezwa, kiedy to piszę:)KOCHAM WAS!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

Gaba fajnie że to napisałaś nawet nie wiesz jak miło sie to czyta :D
muaaa :***
po to tu jestesmy prawda jest taka ze kazdy to ma jakies przykre doswiadczenia wie jak wazna jest rozmowa w takiej chwili dlatego czasem my potrzebujemy pomocy a czsem musimy pomóc oto chodzi w zyciu! :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Ja rowniez sie przylaczam. Gaba pieknie to napisalas.To prawda, ludzie tu sie otwieraja, pomagaja. zeby swiat realny taki byl!Otwarci, zyczliwi, dobrzy i usmiechnieciludzie to skarb na ktorego czasami moze i nie zwraca sie uwagi bo to jest malo atrakcyjne/medialne dla niektorych w dzisiejszym zabieganym swiecie, gdzie rzeczywiscie pieniadz wyznacza wartosc(choc mam nadzieje, ze sie troche myle). Zycze Tobie i sobie, aby tak jak napisalas, materialisci, egotysci bardziej otworzyli oczy i aby swiat zwolnil i spojrzal wokolo a nie tylko na siebie. Przyjaźn, dobro, dla was:)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...