Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego kobiety, które mają wielu partnerów uważane są za łatwe?


Gość Mała__MI

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Natchnęło mnie dzisiaj na takie myslenie: Dlaczego jeśli kobieta często zmienia partnerów to jest postrzegana w społeczeństwie jako dzi*** albo łatwa, ale jak facet zmienia panny jak rękawiczki to jest ok? tak samo jak w wątku o masturbacji u kobiet, ktoś napisał że mężczyźni dotykają swoich członków, masturbują się i jest to tolerowane ale gdy kobieta się do tego przyznaje to już budzi kontrowersje. O co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza

Prawda jeśli mówimy o zamkach, nie prawda jeśli mówimy o ludziach.To nie jest tak, u nas jest jasny podział, kobieta ma być, wierna, czysta i delikatna, opiekująca się dziećmi. Mężczyzna zaś ma być macho, supersamcem który może mieć każdą, i jeśli zdarzy mu się wyskok to w sumie nic się nie stało, bo albo ma kryzys wieku średniego, albo się jeszcze nie wyszumiał.... Kobiecie takie zachowanie nie przystoi według społeczeństwa. ...Dla mnie nie ma różnicy, jeśli mężczyzna zmienia swoje partnerki tak często jak skarpetki to jest przeze mnie tak samo oceniany jak kobieta która robi tak samo.

Odnośnik do komentarza

Roszpunka
Prawda jeśli mówimy o zamkach, nie prawda jeśli mówimy o ludziach.To nie jest tak, u nas jest jasny podział, kobieta ma być, wierna, czysta i delikatna, opiekująca się dziećmi. Mężczyzna zaś ma być macho, supersamcem który może mieć każdą, i jeśli zdarzy mu się wyskok to w sumie nic się nie stało, bo albo ma kryzys wieku średniego, albo się jeszcze nie wyszumiał.... Kobiecie takie zachowanie nie przystoi według społeczeństwa. ...Dla mnie nie ma różnicy, jeśli mężczyzna zmienia swoje partnerki tak często jak skarpetki to jest przeze mnie tak samo oceniany jak kobieta która robi tak samo.

nie zgadzam sie z poczatkiem tej wypowiedzi. Owszem mezczyzna nie musi byc macho ale kobieta powinna byc wierna i ma stworzyc domowe ognisko. Uwazam ze jakies granice sa nie powiesz mi ze krecilaby Cie laska ktora wszystkich zalicza

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy tak na prawdę od tego co oznacza częste zmienianie. Jeżeli jest to np raz na pół roku no to chyba nie ma tragedii ale jak dziewczyna zalicza 4 facetów w trakcie jednej imprezy to chyba nie jest godne pochwały. Może to wręcz wskazywać że z taką osobą (tyczy się faceta i kobiety) jest coś nie tak jak nie potrafi związać się i być wierny/a wybranemu partnerowi.
Jest takie brzydkie ale trafne powiedzenie dotyczące tego tematu "gdy suka nie da to pies nie weźmie". Więc gdyby nie łatwe dziewczyny nie było by aż tylu casanowów.
Osobiście uważam że goście którzy zaliczają na lewo i prawo są równie beznadziejni co kobiety na lewo i prawo dające. To że facet ma dobrą gadane i bzyka wszystko co nie ucieka na drzewo nie oznacza że jest dobry w łóżku.
A cały ten temat wywodzi się z instynktów pierwotnych gdzie samiec faktycznie musi zaliczać jak najwięcej żeby gatunek mógł przetrwać i tak zostało nam facetom do dnia dzisiejszego ;)

Odnośnik do komentarza

Kobieta, która zalicza co chwilę nowego faceta lub ma 2-3 przyjaciół do seksu jest normalna. Po prostu lubi seks. Czy jest to zachowanie moralne czy nie? Na pewno jest zgodne z prawem, a co godne z prawem to moralne :) a porównywanie kobiety do zamku w drzwiach, który jest otwierany przez wiele kluczy jest tylko uprzedmiotowieniem kobiety. Unikam ludzi, którzy głoszą takie herezje.

Odnośnik do komentarza

to zalezy od tego co rozumiemy przez częste zmienianie partnerów. Tak jak ktoś tu już napisał, bo dla jednego często to będzie 3-4 razy do roku a dla drugiego 1 do roku czy jeszcze rzadziej. Są różni ludzi z różnym podejściem , znam mężczyzn któy zmieniają partnerkę raz na dwa tygodnie.... to co o nich się mówi to jedno a to co oni sobie z tego robią to drugie, tylko potem żal jest patrzeć jak któryś chce się ustatkować i żadna kobieta mu nie ufas

Odnośnik do komentarza

~henio9021
Kobieta, która zalicza co chwilę nowego faceta lub ma 2-3 przyjaciół do seksu jest normalna. Po prostu lubi seks. Czy jest to zachowanie moralne czy nie? Na pewno jest zgodne z prawem, a co godne z prawem to moralne :)

normy prawne bywają sprzecze z normami moralnymi i tak jest w tym przypadku

Odnośnik do komentarza

Mała_Mi na to wygląda... Po prostu każdy kto miał wielu partnerów seksualnych musi się liczyć z konsekwencjami tego, zarówno pozytywnymi i negatywnymi. Np z jednej strony osoba która miała wielu partnerów seksualnych w tym przypakowych będzie miała większe doświadczenie, a z drugiej np. straci pewnego rodzaju wyjątkowość

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...