Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi i upławy z krwią a ciąża


Gość karolinage

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolinage

Witam, mam problem.
Kochałam się z narzeczonym w dni płodne, jednak okres przyszedł na czas, towarzyszyły mu normalne objawy i był obfity jak każdego miesiąca. Kilka dni po zakończeniu miesiączki pojawiła się gęsta, biała wydzielina, później zaczęły mnie boleć piersi i sutki, potem wszystko przeszło.
Teraz pojawiła się wydzielina z krwią, o czym to może świadczyć? Wcześniej nigdy nie miałam żadnego plamienia przed miesiączką, ani w trakcie cyklu. Planowana miesiączka 16.09, powinnam zrobić test czy czekać do niedzieli?

Odnośnik do komentarza

witaj forum to nie lekarz zastanów się nad swoim postępowanie możesz być teraz w ciąży nosić pod serduszkiem drugie serduszko małego aniołka a ty tu takie głupoty robisz a jak jesteś w trakcie poronienia idź do lekarza ginekologa przyjmą cię bez kolejki powiedź że jesteś najprawdopodobniej w ciąży ale krwawisz lecz nie jesteś pewna masz obawy boisz się a bardzo ci zależy i cię przyjmą a gdy jesteś bardziej przekonana że jest duże prawdopodobieństwo to jedź na pogotowie oddział ginekologiczny i cię szybciej przyjmą od razu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...