Skocz do zawartości
Forum

Brak odczuwania przyjemności z seksu


Gość Na...00

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec mam lat 18 i zrobilem to pierwszy raz wraz z moja dziewczyna.Było fajnie ale nie uzylismy zadnego zabespieczenia. Fakt byl tez taki ze nie otrzymalem orgazmu ani ja ani ona przez strach o zaplodnienie mojej partnerki. Wowczas zrobilismy to drugi raz ktory mnie najbradziej zadowalał ale tez przestalismy z powodu zabespieczenia. Potem zrobilismy to z zabespieczeniem i to juz nie bylo to samo wogole. problem jest taki ze nie odczuwam zadnej przyjemnosci gdyz jestem w mojej partnerce. zastanawialismy sie czy to nie jest spowodowane przez jakis stres czy nerwy albo po prostu jest problem z kondomem. Moja partnerka jest bardzo nie szczesliwa z tego powodu i martwie sie o moj zwiazek. ja sam bym chcial nareszcie odczuwac cos podczas stosunku.Gdyz ona ma dosyc uprawiania oralnego seksu. Dodam takze ze masturbuje sie bardzo zadko aby chociaz zwiekszyc ochote na stosunek. Z gory mowie ze nie mam problemow z podniecaniem gdyz moja partnerka mnie bardzo podnieca ale nie wiem co mam robic :/ . pomocy..!!

Odnośnik do komentarza
Gość Claudyneka

Witam. Mam mały problem. Współżyje z chłopakiem od jakiegoś czasu i nie odczuwam przyjemności..
Stara się jak może, i z całą pewnością każda była by zadowolona tylko nie JA :(
Nie wiem jak mam wyluzować by wkońcu była to i dla mnie przyjemność :( Może nie wiem jak to wszystko ma wyglądać? co myśleć "podczas"? zamiast chęci na zbliżania mam myśli jak tylko się wywinąć od tego.... help.

Odnośnik do komentarza
Gość lasagna

Może nie skupiasz się na samej bliskości, ale w głowie huczą Ci inne sprawy? Problemy w pracy czy szkole, strach przed ciążą itd? Z tego, co mi wiadomo, to właśnie to zabiera parom całą przyjemność.

Możecie także pomyśleć nad zmianą pozycji lub miejsca, jeśli seks stał się zbyt monotonny.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, stres, nawet niewielki, choćby i martwienie się o to czy będzie dobrze, może w znaczącym stopniu utrudnić odczuwanie przyjemności.

Po drugie, gra wstępna, żeby się rozgrzać i podeniecić, bynajmniej jest to coś czego wszyscy(no, ok, prawie) niezależnie od płci potrzebują w mniejszych lub większych ilościach.

Po trzecie, spróbujcie innych pozycji, a dla dziewczyn - 80% kobiet nie jest w stanie osiągnąć orgazmu poprzez samą penetrację, ponieważ to łechtaczka jest głównym źródłem przyjemności seksualnej. Najprostrzą radą jest masturbacja i potem albo dodać do seksu albo pokazać chłopakowi co i jak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...