Skocz do zawartości
Forum

Nie chcę, aby ktokolwiek był lepszy ode mnie


Gość looooooool

Rekomendowane odpowiedzi

Gość looooooool

chodzi o to ze boje sie jak np. ktos bd bardziej lubil kogos ode mnie...wiem ze to dziwne ale coz juz tak mam...chcialabym byc jak ktos inny...bo czsami nienawidze samego siebie...najgorsze jest jak jest jakies wydarzenie a mnie przy nim nie ma to boje sie ze duzo mnie przegapilo i wgl..poporstu moze chodzi o zazdrosc...? ale chyba nie bo nie odczuwam zazdrosci..tylko chcialabym zeby ludzie mnie lubili dlatego nie chce zeby inni byli lepsi ode mnie...czy to glupie albo chore?;/

Odnośnik do komentarza

owszem to jest głupie bo zawsze ktoś będzie lepszy od ciebie, po za tym nawet jeśli staniesz się idealny, to i tak nie gwarantuje Ci to, że ludzie będą Cię lubić.... tu nie oto chodzi, masz chyba jakieś wypaczone pojęcie przyjaźni

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Moim zdaniem Twoje nastawienie wynika z niskiego poczucia własnej wartości. Dlatego bardzo pragniesz akceptacji, aprobaty innych ludzi i myślisz, że bycie najlepszą Ci to zapewni. Jednak na początku powinnaś polubić i zaakceptować samą siebie, a wtedy przestaniesz czuć przymus bycia lepszą od innych.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...