Skocz do zawartości
Forum

Prawidłowa długość penisa 21-latka


Gość bo...16

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 6 cm w spoczynku i jest cienki. Wygląda jak u małego chłopca. We wzwodzie mam 12cm. Jestem kawalerem, mam 37 lat, mieszkam sam... no i nic dziwnego... z takim? Wszystkie moje byłe dziewczyny nawet mnie nie czuły, mimo, że ja bardzo się starałem, był wielki luz. Zastanawiam sie nad operacją. Ale czy taka operacja coś da?

Odnośnik do komentarza

Brałem penilarge przez ponad 4 miesiące. Ich działanie polega na tym.że zwiększają napływ krwi do penisa i tym samym rozszerzają ciała jamiste w prąciu. Z czasem ciała jamiste powiększają się na stałe. Dodam,że w trakcie kuracji koniecznie trzeba używać również żelu z serii Penilarge aby zapobiec rozstępom ( nie jest to nic złego, rzecz jedynie kosmetyczna). Ale trzeba pamiętać aby brać je regularnie bo jedynie wtedy jest efekt.

Odnośnik do komentarza

Jaka prawidłowa długość penisa ?. To zależy od partnerki jaki ma przebieg. Inna dla dziewicy inna dla .... Ale wiadomo dzisiaj 80% panienek już w wieku 25 lat ma całkiem niezłe przebiegi. No stary mogę tobie poradzić to co moim chłopakom w klubie. Jak im zależy to trzeba trochę się przemęczyć tabletkami Maxorman one działają w cym dla wytrwałych. No ale po tej kuracji powinni zadowolić nawet laskę z ...... przebiegiem. Co do innych metod odradzam pompkę. Jeden takie sobie porobił wylewy na członku że nie wiadomo czy mu się jakieś zakażenie nie wda. Żal na to patrzeć co sobie zrobił.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...