Skocz do zawartości
Forum

Prawidłowa długość penisa 21-latka


Gość bo...16

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Parabeulum

właśnie zakończyłem kurację tabletkami Maxorman - 3 miesiąca brania. Całkiem miłe zaskoczenie jak mierzyłem ponad 2cm dłuższy członek i na pewno gubszy o jakieś 1,5cm w obwodzie mierząc miarką krawiecką. Widać że ten preparat działa pewnie dlatego bo ma składniki z USA najlepsze są w tego typu produktach.

Odnośnik do komentarza

Sam mam 13 cm ale we wzwodzie. W spoczynku jeszcze mniej. Ogólnie jedna osoba powie, ze nie jest xle ale ostatnio mialem seks z nową partnetką i ta powiedziala mi po seksie, ze jej wczesniejszy partner miał wiekszego oraz lepiej ją zaspokajał. Ogólnie zawsze miałem kompleks na punkcie wielkosci swojego członka ale teraz jestem w totalnej rozsypce. Ogólnie dziewczyny twierdza, ze niby nie ma znaczenia ale wszedłem sobie ostatnio na kafeterię i tam pisali, ze ma znaczenie. Aktualne używam pompki ale róznicy nie widze a pompuję już miesiac.

Odnośnik do komentarza

No i nie zobaczysz Ogólnie nie twierdzę, ze kupienie pompki jest złe, bo czasami pomaga,ale jest to raczej wspomagacz w całym procesie powiekszania członka i sama w sobie pompka nie powiększa. Może poprawić erekcje, może również pomóc w powiekszaniu tabletkami. Bo to tabletki działają a nie pompka.

Odnośnik do komentarza

Nie trujesz się bo zawieraja w sobie głównie L argininę, oczywiście jeśli kupisz tabletki, które są dopuszczone na polski rynek farmaceutyczny a nie jakieś niewiadomo jakie z neta. Jakich jest niestety ale również sporo. Polecam albo penis complete aplbo penilarge (nie wiem czy czytałeś tematy na forum o powiekszaniiu penisa czy nie czytałeś ale były już tutaj polecane). Ogólnie warto jest sobie uświadomić działanie takich tabletek. L-arginina sprawia, że więcej krwi napływa do członka oraz stan erekcji jest większy niż zazwyczaj. Z czasem erekcje są coraz mocniejsze i ciała jamiste z jakich skłąda się członek są większe. Tak wiec penis jest taki sam jak był w spoczynku. Ale jest wiekszy w erekcji.

Odnośnik do komentarza

Nie do końca bo jest to działanie sztuczne. W przypadku tabletek erekcja jest realna tak wiec powiększenie ciał jamistych jest większe. Oczywiście przy dłuższej kuracji bo tabletki trzeba brać przez minimum 3 miesiące, aby zobaczyć efekt, niektórzy przedłuzają do roku. Sam brałem 4 miesiące i dla mnie było to wystarczające. Udało mi się powiększyć 3 cm na długości.

Odnośnik do komentarza

Można mieć wpływ na welkość członka. Sa nawet zabiegi na jakie mozna się zdecydować takie jak powiekszanie członka operacją albo kwasem hialuronowym. Ja tam bym sie na coś takiego nie zdecydował bo znam kilka sposobów na powiekszenie członka nieoperacyjne, które chociaz nie dają takich dobrych efektów to można te 2-3 centymetry zyskac.
Ale jak ktoś się uprze to może i członka 5 cm powiekszyć ale kosztem cierpienia i ryzyka jakie niesie operacja.

Odnośnik do komentarza

Raczej o tabletkach bo pompka sama w sobie daje efekty ale na krótko. I bardziej na grubość a nie na długość, a jeśli ktoś ma małego członka to zależy mu bardziej na długości. Tabletki dają dobre rezultaty o czym sam się przekonałem ale pod warunkiem, że są to oryginalne tabletki ( polecam tutaj penilarge, które są dość drogie ale rzeczywiście dają dobry efekt).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem na ile Ci pomoże sam żel. Głównie z tego powodu,ze działanie powiekszające mają tabletki a nie sam żel. Żel działa ok ale jako wspomaganie no i podczas kuracji tabletkami mogą się pojawić rozstępy a zel im będzie zapobiegał. Brałem, całe 4 miesiace. Powiększenie na poziomie 3 cm i w erekcji i w spoczynku. I to stały efekt bo jestem kilka miesięcy po kuracji i nic sie nie zmniejsza.

Odnośnik do komentarza

Penis jak każdy mięsień - może być ćwiczony. Są różne ćwiczenia wpływające na jego powiększenie. Nie będę teraz tego rozwijała, bo takich prodaników jest całkiem dużo.

Dobry jest również penilarge - który działa tak, że wpływa na powiększenie objętości ciał jamistych. A co za tym idzie w ciągu 3 miesięcznej kuracji, można w ten sposób zwiększyć członka o około 3 do 5 cm.

Odnośnik do komentarza

Nie bo warto jest sobie uświadomić jak działa ekspander a jak działają tabletki Penilarge. Ekspander jest jedynie pomoca w powiekszaniu. NIe twierdzę tutaj,ze nie opłaca sie go kupować bo czasami warto jest sobie coś takiego sprawić ale nie ma tutaj co oczekiwać, ze sam ekspander pomoze na powiększenie bo nie ma on takiej duzej mocy. Natomiast tabletki mają składniki, które zwiekszają ilość azotu w organizmie i tym samym będą w stanie pompować o wiele więcej krwi do ciał jamistych Ciała jamiste się powiększają. Z czasem na stałe. Tak wiec bardzo ważne jest tutaj doprowadzanie w trakcie brania tabletek do licznych erekcji bo jedynie wtedy ich działanie będzie pełne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...