Skocz do zawartości
Forum

Farbowanie ubrań


Gość fluxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)
w zeszłym sezonie kupiłam sobie kamizelkę z sztucznego futerka,naprawdę mnie urzekła,jednak ma ona biały kolor i ciężko mi utworzyć jakiś fajny zestawik z niej i reszty moich ciuszków ;) dlatego mam pytanie czy wie ktoś może czym i czy wgl da się zafarbować sztuczne futerko powiedzmy na szary albo brązowy kolor? szukałam informacji na ten temat w necie,ale niestety nigdzie nie znalazłam ;)

Odnośnik do komentarza

tak,jak radziła mi Mała_MI poszłam do sklepu z farbami artystycznymi i tam kupiłam 2 opakowania farb do ubrań w proszku, zapłaciłam około 5 zł, a sądziłam,że wydam na te farbki o wiele więcej ;) z końcowego efektu farbowania kamizelki jestem bardzo zadowolona ;)))

Odnośnik do komentarza

miał wyjść kolor ciemny brąz, a wyszedł trochę jaśniejszy pomieszanie szarego z brązem,ale podoba mi się ;) chociaż na początku myślałam,że wgl mi nie zafarbuje,ale wzięłam i zanurzyłam na 2 godziny w wannie tą kamizelkę,a nie na 15 minut jak było napisane w instrukcji ;)

Odnośnik do komentarza

~wanesa23 każdy ma inne problemy , większe i mniejsze, ale pomiędzy tymi problemami, przecież człowiek ma prawo pomyśleć o bardziej przyziemnych i błahych rzeczach!.
I do tego jeszcze się poradzić kogoś kto zna się na temacie(?).
A po co farbować a nie kupić nowe? Hmmm może po to , że jak się ma ciuch w b.dobrym stanie to poco wydawać 100 zł na nowe, jak można kupić farbę za 5 zł i mieć nowy ciuch taniej o 95 zł?
Zaśmiecanie forum? Przecież od tego ono właśnie jest!
Ty zaśmiecasz forum takimi tekstami a nie pomocą.

Co do wątku dziękuję, bardzo mi pomógł :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...