Skocz do zawartości
Forum

Co jest najważniejsze w życiu?


Gość naomixx

Rekomendowane odpowiedzi

witam.
chciałabym zapytac...bo chyba pogubiłam sie juz..co w zyciu jest najwazniejsze?rzowiodłam sie..i szukam miłosci..i ciagle cos nie tak..albo jest brzydki, albo mało pociagajacy,aalbo słaba praca,albo ma jakies długi..ciagle cos..czzy cos ze mna jest nie tak.chce byc z kims..ale boje sie zmarnowałam `13 lar malzenstwa..ale za to mam 2 dzieci..i dlatego mam tyle obiekcji..
pojawił sie ktoos..ale boje sie ze nie udzwigniw takiego cieazaru jak dzieci..obowiazki , mam kredyt hip,,,to nastepne zobowiazanie..
myslałam ze znajde kogos ułozonego..to praawda finansowo...ze bedzie mi lzzej..ale chciałabym równiez kochac i byc kochana..ciagle mam jakas blokade bo nie wiem..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny szukając ideału zestarzejecie się i tak go nie znajdziecie... Nie ma ideałów, czasem trzeba przymknąć oko na pewne rzeczy, albo po prostu zaryzykować, może sie uda może nie. Ideałów nie ma wiec ich nie szukajcie. Podejrzewam że w waszym przypadku poprzeczkę tak wysoko ustawiłyscie że żaden facet nie sprosta waszym wymaganiom...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...