Skocz do zawartości
Forum

Moja przyjaciółka jest puszczalska


Gość malusieńkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malusieńkaa

Zaobserwowałam to dopiero od jakiegoś miesiąca a dobitnie dotarło to do mnie po naszym wyjeździe za granice ze znajomymi.
Mojej przyjaciółce po alkoholu włącza się syndrom ,,lepienia się do facetów'' czasem nawet jest nachalna, jak do tej pory pozwalała im na wszytsko oprócz pełnego stosunku. Znajomi z wyjazdu smieją się z niej bo widzieli pare takich ,,akcji'' na własne oczy, w zasadzie większość w klubie i wieczorem na plaży. Jak mam jej o tym delikatnie powiedzieć?? Nie moge przecież powiedzieć, że nawet nasi wspólni znajomi się z niej śmieją

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to to co ona robi z płcią przeciwną nie powinno cie interesować no chyba, że jej zazdrościsz otwartości i tych kontaktów, to jest jej życie i może się całować, uprawiać seks, rozmawiać z kim chce a to czy ci się to podoba czy nie to jest tylko twoja sprawa, nie masz prawa narzucać komuś własnych ideologii, no chyba że komuś by się działa krzywda/szkoda, ale przecież tak nie jest! to tak jakbyś chciała nawracać prostytutkę, tylko po co ? to jest jej sprawa co robi pewnie jest szczęśliwa i ma gdzieś to co ktoś o niej myśli i to jest właśnie zdrowe podejście

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powinna jej o tym powiedzieć, bo to nie chodzi oto że zabrania jej robić co chce ale o jej reputację i szacunek do niej. Bo łatkę łatwej łatwo przypiąć gorzej ją potem zdjąć... Jesli jest jej przyjaciółką to jej na niej zależy, na tym by nic się jej nie stąło ( a nie wiadomo na kogo trafi).

Odnośnik do komentarza
Gość malusieńkaa

ZNAJOMI się z niej śmieją nie napisałam ,,przyjaciele''

Chyba posłucham waszych rad i jej powiem (chociaż będzie bardzo ciężko) jeśli jeszcze raz się to powtórzy

A i nie jest tak, że ona sobie z tego nie zdaje sprawy, czaasem jak już dojdzie do czegoś poważniejszego po alkoholu a nie tylko pocałunków to zdaje sobie z tego sprawe ale i tak robi to samo na kolejnej imprezie

Odnośnik do komentarza

alkohol w niewielkich ilościach działa jak afrodyzjak, i sądzę że trochę pomaga przełamać bariery psychiczne w kontaktach. Gorzej jak ktoś pije spore ilości i sie właśnie puszcza lub daje obmacywać, a często i gęsto można spotkać takie kobiety, które "przypadkiem" za dużo wypiły i sa obmacywane przez kolesi. Najlepiej jej powiedzieć a jak to nie podziała to może jakaś terapia ???

Odnośnik do komentarza

Jak to nazywam potrzebą miłości. Ona ma potrzebę zaspokojenia swoich kompleksów, swoich jakiś braków w bliskości. Tak się upija wiele kobiet. Sama jak raz czy dwa razy zdarzyło mi się przesadzić to zaczynałam się kleić do męża. Na szczęście nigdy nie szukałam bliskości u innych, zawsze to był najpierw mój chłopak, potem narzeczony aż w końcu mąż.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Nic na to nie poradzisz.Za£öz sie jak nie wierzysz.Puszczalska to taki charakter.Bez wzgledu na to czy jest z kim$ czy nie to i tak sie bedzie puszczac.Bo nie posiada kregos£upa moralnego i nie ma honoru.Lepiej o tym fakcie poinformuj faceta,ktöry ja zacznie powaznie traktowac nie wiedzac jaka jest naprawde.Szkoda zeby cz£owiek cierpia£.

Odnośnik do komentarza

~Jasmi
ale jak sądzicie pilnować takiej koleżanki, matkować jej czy soie darowac? Bo mam identyczną sytuację

No wiesz...będziesz jej nagminnie pilnować,ona bedzie na tobie wyładowywała swoją złość-żona miała taką koleżankę,chciała dobrze,to tamta po pijaku prawie ją uderzyła.
Krzyczała,że to jej sprawa,a ona tylko zazdrości ''udanych'' kontaktów z mężczyznami.
W końcu któregoś dnia poznała powiedzmy mężczyznę z innego niż ona towarzystwa-z zasadami,nie tylko moralnymi.
Teraz jest żoną i matką dwójki dzieci,nie ma mowy o ekscesach po pijaku.

Odnośnik do komentarza

niekoniecznie Ty musisz jej to mówic ponieważ może to żle zrozumieć i obrócić kota ogonem zwalając wszystko na Ciebie lub bedzie Cie obwiniac .. moze jest nimfomanka ? ludzi po alkoholu maja swoje drugie ja ktorego nie moga normalnie ukazywać światu i ludziom na codzien bo straca swoja pozycje o ile wogole ja maja jesli nie to laduja na krawężniku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...