Skocz do zawartości
Forum

Zakochanie się i brak odwzajemnienia uczuć ze strony partnerki


Gość nikt wazny...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nikt wazny...

Czesc... jestem z dziewczyna od 2 lat... zakochalem sie po uszy, dlaem jej wszystko co mam, kazda chwile mojego zycia... i nagle bez powodu dostalem wiadomosc ze ona tak nie chce. Nie chce nawet ze mna porozmawiac, spotkac sie, nic... Ona jest wszystkim co mam, moi bliscy sa tak, jakby ich nie bylo. Nigdy na powaznie z nimi nie rozmawialem. Nie wiem co ze soba zrobic... Mam dosc...
Nie licze na litosc, ani nic podobnego. Pisze to bo musze sie komukolwiek wygadac, nawet jesli to tylko jakies forum.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcami, poczekaj miesiąc czy dwa, ona i Ty także ochłońcie, zdystansujcie się do sytuacji i na spokojnie poproś ją o wytłumaczenie. Z tego co zrozumiałam to ona zerwała z Tobą kontakt przez sms, i moim zdaniem to nie w porządku z jej strony, choć mogło jej zabraknąć odwagi na powiedzenie Ci tego prosto w oczy. Sam też się zastanów czy na pewno nie było powodu dla którego mogło się to stać, przemyśl to sobie dokładnie. Wiem, że jest ciężko kiedy ktoś zabiera ze sobą cały Twój świat... Spróbuj znaleźć oparcie w bliskich, rozmawiaj z nimi, znajdź sobie jakieś zajęcie żeby oderwać myśli.... Powoli jakoś się wszystko ułoży - wiem to z autopsji...
Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...