Skocz do zawartości
Forum

Jak powiedzieć byłemu o swoich uczuciach?


Gość Agniecha201

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agniecha201

Ostatnio rozstałam się ze swoim chłopakiem ponieważ nie miał dla mnie zbyt wiele czasu przez jakiś czas nie mieliśmy kontaktu ze sobą a teraz widujemy się prawie codziennie długo spacerujemy rozmawiamy. Bardzo chce do niego wrócić ale nie wiem jak powiedzieć o mu o moich uczuciach nie wiem jak zareaguje nie wiem też jak zacząć taką rozmowe. Ostatni miesiąc owocował w dużo dwuznacznych sytuacji dobrze się czujemy w swoim towarzystwie ale jednak mam obawy przed powiedzeniem mu co czuje. Chciałam zaznaczyć że znamy się bardzo długo bo jakieś 8 lat jest moim najlepszym przyjacielem boje się że powiedzeniem mu o moich uczuciach zniszcze naszą przyjaźń:(

Odnośnik do komentarza

byliście razem tak? potem się rozstaliście tak? To przyjaźni według mnie i tak z tego nie będzie bo nie będzie dla siebie nigdy tylko przyjaciółmi. Więc nie masz nic do stracenia. Pwiedz mu o tym co czujesz, możesz odzyskać miłość, jeśli on będzie chciał to ok, jeśli nie to będziesz mieć kolegę, bo moim zdaniem na pewno nie przyjaciela

Odnośnik do komentarza
Gość Agniecha 201

Wiesz nie chciałabym mu piesać meila bo wydaje mi się że mogłabym wyjśc na tchórza. Więc postanowiłam się dzisiaj z nim spotkać i porozmawiać na ten temat jak będziemy gdzieś spacerować. Troche się obawiam jaka będzie jego reakcja może powiedzieć też że to temat zamknięty że już nie ma do czego wracać. Ale z drugiej strony musze mu to w końcu powiedzieć bo bardzo mnie to męczy. Ostatnio jakieś pół roku temu brat mi opowiadał że właśnie mój były zwierzał się mu że chciałby się ze mną ożenić. WIem to od brata. Ale możliwe że zmienił już zdanie. Więc nie wiem za bardzo jak to wszystko mam rozegrać:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...