Skocz do zawartości
Forum

Prawidłowa waga 15-latki


Gość Bo...60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .
Mam 15 lat , około 175 cm wzrostu i 71 kg .czy ta waga jest odpowiednia do mojego wzrostu ? i czy jeszcze urosnę ?Pytam ponieważ uprawiam sport w którym wzrost jest dość ważny , mianowicie Piłka ręczna .

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa, mieści się ona w górnej granicy normy ale jest prawidłowa.
Co do wzrostu to wszystko zależy od tego jak wysocy są Twoi rodzice i dziadkowie, ponieważ wzrost jest uzależniony od genów. Nie ma ćwiczeń czy diet, które sprawią że będziesz wyższy. Jeżeli Twoi rodzice są wysocy to najprawdopodobniej Ty również będziesz wysoki.

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem Jakub i Mam 14 lat. Mierze ok. 170cm i waze 86 kg. Po wygladzie widac ze jestem gruby. Ile powinnienem wazyc i co mam robic zeby schudnac?Moj tryb zycia uwazam za siedzacy, tylko siedze w domu i gram w gru oraz ogladam telewizje. Prosze o pomoc ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam szybkie pytanie. Mam 15 lat i 176 cm wzrostu. Ważę 56-57 kg. Obliczając to w kalkulatorze BMI wyszła mi nieznaczna niedowaga, jednak te kalkulatory nie są chyba dobrym wyznacznikiem dla niepełnoletnich. Czy w takim razie moja waga jest dobra? Pytam, bo mam co do tego wątpliwości, wiele osób z rodziny mówi mi, że jestem wychudzony.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...