Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks ze strony partnera przy jego depresji


Gość ag...74

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ag...74

Moj maz mnie zdradzil 2 lata temu.Cierpi na depresje od tego czasu,i byl w klinice psychiatrycznej przez 3 miesiace,ale to opnia lekarska.Wczesniej wszystko bylo w miare o.k.Jestesmy 15lat po slubie i mamy 2 dzieci.Ja dochodze coraz bardziej do wniosku ze to rozpieszczony jedynak,a nie depresja.
Maz twierdzi,ze mnie kocha,ale bardzo zadko mi to okazuje.Sexu nie mamy prawie wcale,i kazda rozmowa w tym kierunku konczy sie na fiasko,poniewaz maz stracil zainteresowanie sexem.
To wydaje mi sie niezbyt normalne i nie umiem sobie z tym poradzic,poniewaz ja probuje a on nie.Ja mam potrzeby i staram sie otwarcie o tym rozmawiac,jednak moj maz nie potrafi.Wykanczam sie w tej sytuacji,wpadam w komplexy i nic nie rozumiem.Ja chce mu wybaczyc,ale w tej sytuacji nie potrafie.Przy znajomych zachowuje sie jak gdyby nigdy nic,a przy mnie najlepiej nic nie rozmawiac.Ja nie umiem juz dalej pomimo,ze kocham meza.

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę ciężko mi powiedzieć czy Twój mąż może mieć depresję czy nie, bo tego absolutnie nie wiem, ale jeśli faktycznie masz przesłanki ku temu, że może cierpieć na depresję, najlepiej by było gdyby skonsultował się z psychologiem i rozpoczął psychoterapię. Jeśli psycholog faktycznie potwierdzi depresję - jego problemy z seksem faktycznie mogą z tego wynikac, ponieważ depresja może powodowac spadek libido, a więc spadek ochoty na seks. Tak naprawdę depresja w pewnym stopniu jest uwarunkowana hormonalnymi wahaniami, tego co wydziela mózg i w jakiej ilości, a wiadomo, że jedno ciągnie za sobą drugie (inne problemy). Dlatego pokieruj męża do psychologa niech rozpcoznie terapie jesli to depresja, jesli nie, może zastanówcie się nad terapią małżeńską.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...