Skocz do zawartości
Forum

Drapanie w szyjce macicy


Gość PRZESTRASZONA JA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PRZESTRASZONA JA

Witam na 25 lat i dziś poczułam dziwne pieczeni( drapanie ) w szyjce macicy (prawa strona ścinki) najbardziej mi dokucza jak stoję do miesiączki mam jeszcze ok 11 dni chodziarz ona jest nieregularna. Leczę się na niedoczynność tarczycy. Wizytę u Ginekologa mam dopiero 3 października jestem przestraszona co to może być ?

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie:)

Bez badania fizykalnego ciężko mi powiedzieć coś więcej. Czy odczuwa Pani jakieś dodatkowe objawy??
Pieczenie jest jednym z objawów infekcji dróg rodnych. Przyczyny pieczenia mogą być oczywiście inne.
Gdyby objawy się nasilały proszę skontaktować się szybciej z lekarzem. Dobrze jak kupi sobie Pani probiotyk w aptece i zacznie stosować. Może być doustny lub dopochwowy, który Pani woli;) Gdyby jeszcze coś Panią niepokoiło proszę pisać:)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość przestraszona ja

miałam to dziwne uczucie pieczenia (drapania) tylko w tamtej chwili już nic nie czuje dziwnego:)
Cytologie będę robiła 3 października przy okazji wizyty u Ginekologa ale to jeszcze trochę czasu wiec chciałam się dowiedzieć co to mogło być mam tak raz na pół roku lub więcej wcześniej nic nie wychodziło dlatego zaprzątam sobie tym głowę. ILADIAN będzię dob rym probiotykiem ???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...