Skocz do zawartości
Forum

Przedłużające się krwawienie przy stosowaniu krążka dopochwowego


Gość Siobhon

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że mam problem. 26 lipca, pierwszego dnia krwawienia, zaczęłam stosować krążki Nuva Ring. Zazwyczaj moja miesiączka trwa około 5 dni. Nie tym razem - jeszcze mi nie "przeszło" i nie bardzo się na to zapowiada, a minęło już 10 dni. Nawet jeżeli za kilka dni krwawienie ustanie, zostanie mi tylko około tygodnia "nacieszenia się" możliwościami, które ten krążek otwiera ;d Czy powinnam się martwić? Czy powiązane jest to może tylko z tym, ze to mój pierwszy raz z terapią hormonalną? Proszę o odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

ja mam przykre doświadczenia z tymi krążkami...cały czas krwawiłam ok.3tygodni, potem przez kilka dni nie, potem znowu prawie 3 tygodnie...wkurzyłam się i poszłam do ginekologa po stary dobry i sprawdzony novinette...

Odnośnik do komentarza

Krążki wydawały mi się idealnym rozwiązaniem, ale nie wiedziałam, ze mogą łączyć się z takimi konsekwencjami... zobaczę jak będzie w przyszłym miesiącu, jeżeli sytuacja się powtórzy, ja również będę musiała zrezygnować ;[

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie,

Powiem szczerze, że 10 dni to już trochę długo. Proszę na razie nie usuwać pierścienia i zgłosić się do ginekologa. Do tej pory nie stosowała Pani żadnej antykoncepcji, dlatego organizm musi się zaadoptować do nowej sytuacji. Gdyby jednak krwawienie nie ustępowało do 14 dni lub/i było bardzo intensywne, proszę pilnie skonsultować się z lekarzem!!!

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...