Skocz do zawartości
Forum

Silny ból podczas pierwszego razu


Gość nat ttt

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo proszę o pomoc,. mam 18 lat próbowałam z chłopakiem , ból był nie do zniesienia, ja zaczynałam płakać, wtedy on przestawał bo nie chcial robić mi krzywdy, bylam przekonana ze błona jest za gruba więc udalam się do ginekologa który skierowała mnie na ów zawieg do szpitala, i tu dopiero się zczęło, po zbadaniu mnie lekarz stwierdził że błona jest mała (chodzi o rozmiar) a zabieg nacięcia robią tylko kiedy jest ona zarośnięta, nie rozumiem skoro mówiłam jak bardzo mnie boli to dlaczego się tego nie podjęli, dodam że nawet gdy ginekolog lekko włożył mi palec podczas badania bołało strasznie, próbowałam z chlopakiem kolejny raz, czułam jak blona się naciąga ale bol jest taki że znowu płakałam i go odpychałam a on powiedział że nie mój płacz za dużo go kosztuje , gdzie jest problem ? i zastanawia mnie to że moja błona może jest faktycznie gruba a tam w szpitalu w sumie spojrzeli tylko na jej rozmiar ? co robić ? przecież ten problem muszę rozwiązać , nie mogę być dziewicą do końca życia , bardzo proszę o jakieś porady , ja kompletnie nie wiem jak się za to wszystko zabrać

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Po prostu pójdź do innego szpitala albo do innego ginekologa w tym samym szpitalu. Nie rezygnuj ! Ewentualnie możesz załatwić to prywatnie, nie sądzę żeby takie nacięcie błony dziewiczej było specjalnie drogie. Lepiej jest naciąć błonę niż skazywać się na katorgi przy próbie rozdziewiczenia.

Odnośnik do komentarza

planuję wizytę u innego ginekologa, chociaż mój chłopak wolałby zrobić to w sposób naturalny, on powoli zaczyna się wkurzac ale cały czas mnie wspiera i pociesza, ja tez wiem że to przecież nie moja wina ze tak mnie boli uzylismy żelu ale to też nie wiele dało , tragedia , chcemy jeszcze spróbować ale boje się ze blona może być gruba i narobię sobie więcej szkód , słyszałam że to może byc niebezpieczne, boję się tylko że stracę chłopaka, lekarz powiedział ze anatomicznie jest ok tylko ze problem lezy w głowie, watpię że tak jest , chcę to zrobić tylko ból mnie hamuje

Odnośnik do komentarza
Gość Nimfa Wodna

Miałam dokładnie taki sam problem... i wiem jak do tego podchodzą lekarze... przerabiałam to samo co ty... W końcu się udało siłami natury ale tyle ile się ocierpiałam to moje... niestety ja nie uzyskałam pomocy od żadnego lekarza, każdy zwalał to na brak nawilżenia, stres .... dopiero trafiłam na jednego lekarza, który mniej więcej wiedział co należy zrobić. miałam już skierowanie do kliniki ale w końcu udało się naturą... tylko że mogło się to odbyć bezboleśnie, bez płaczu i nerwów a takze zmieszania i lęku chłopaka... ale ćóż lekarze mieli to w dupie, woleli się nic nie robić...

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie,

Niekiedy błona dziewicza jest nadmiernie gruba, dlatego całkowita defloracja podczas stosunku jest niemożliwa. Wówczas konieczny jest zabieg nacięcia błony dziewiczej. Błonę nacina się na długości ok. 2 mm. Można zastosować do tego znieczulenie ogólne ale zwykle wystarczy znieczulenie miejscowe. Rana po zabiegu goi się ok. 2 tygodnie.
Innym zabiegiem jest całkowite usunięcie błony dziewiczej. Każdy przypadek jest indywidualny. Zbyt długie, nieudane próby mogą doprowadzić do utrwalenia się "odruchów obronnych" i mogą rzutować na strefę seksualną kobiety.
Myślę, że powinna Pani dalej szukać pomocy;)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...