Skocz do zawartości
Forum

Krótki okres po seksie bez penertracji z zabezpieczeniem


Gość ka...77

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ka...77

Witam !
Mam 17 lat od 3 miesięcy mój okres trwa góra 3 dni i kończy sie . Troche mnie to niepokoi ale boje sie iść do lekarza gdzyż boje sie że będzie chciał zrobić mi jakieś badanie. od miesiąca ja i mój chłopak uprawiamy seks bez penetracji używamy prezerwatyw przy każdym zbliżeniu i jesteśmy bardzo ostożni. chciałabym wiedzieć czym jest spowodowanie to że mój okres mija tak szybko czy to stres nerwy moga na to wpływac?

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem cię. Jak można uprawiać seks bez penetracji? Po co wam gumki skoro on w ciebie nie wchodzi? Nie pojmuję tego. Tak samo nie pojmuję tego jak niby możesz być w ciąży skoro się zabezpieczacie, a on w ciebie nie wchodzi. Masz 17 lat, a takie głupoty wypisujesz, że aż wierzyć się nie chce... jeśli uprawiacie tylko oralny seks, to przez buzię do komórki jajowej ci plemniki nie dopłyną :/

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Autorce wątku zapewne chodziło o petting tylko nie umiała znaleźć odpowiedniego słowa ;] Też jestem zdania,że do pettingu prezerwatywa nie jest konieczna, polecałabym globulki. Co zaś tyczy się okresu to nie uważam żeby jego skrócenie było czymś czym należy się martwić, mi też jako nastolatce miesiączka skróciła się z 7 dni do 3 i tak jest do tej pory, tylko się z tego cieszyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...