Skocz do zawartości
Forum

Trudności w dojściu do siebie po utracie pracy


Gość nowy frajer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nowy frajer

dostaję tylko krótkie umowy, starsi pracownicy są lepiej traktowani (często w ostentacyjny sposób, mam wrażenie, że jestem tą osobą, która ma mieć gorzej "patrzcie jak macie dobrze"). No i tracę pracę. Niby wszystko jest ok, niby szansa na przedłużenie umowy a to zawsze jest oszustwo.
:(

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Każda utrata pracy powoduje, że czujesz się oszukany i potraktowany niesprawiedliwie. Sytuacja, o której piszesz powtórzyła się kilka razy, dlatego teraz przed podjęciem nowej pracy pojawia się strach, że i tym razem będzie tak samo, że i tym razem będziesz miał nadzieję na dłuższe zatrudnienie, a rzeczywistość okaże się zupełnie inna. Dlatego trudno jest Ci się pozbierać i zmobilizować do działania.
Jednak nie powinieneś się mimo wszystko poddawać, inaczej wyuczysz się bezradności.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość nowy frajer

czulam, ze tak sie stanie, ale nie mialam sily szukac caly czas kolejnej pracy. To byl blad, ale nie mam sily ciagle szukac, wysylac cv....
Te pare dni udawania przed soba, ze moge odpoczac od szukania bylo mi potrzebne,chociaz wiem jak to brzmi.
Nie mialam sily zwlaszcza po tym jak zainwestowalam w kursy, szkolenia...
trudno sie pogodzic z tym, ze to daje prace na krotko

Odnośnik do komentarza
Gość nowy frajer

i mimo, ze czesto wiem, czuje od poczatku, ze tak bedzie to zawsze przezywam te utrate. Mimo, ze zdarzyly mi sie prace, gdzie szef mna pomiatal to jakos mi ciezko, bo to bylo jakies srodowisko, nie bylam w prozni.
Nie moge sobie wybaczyc, ze nie szukam tej pracy non stop :(
..ale nie mam sily szukac kazdego dnia. Musze miec jakies dni oddechu a jak pracuje to mam zawsze nadzieje, ze jednak tym razem mnie nie odsieja.

Naprawde pracuje nad cv, naprawde nie jestem obibokiem a mam taki niefart....

Odnośnik do komentarza
Gość xyygrekzet

Mała__MI szukanie pracy zajmuje czas i uwagę. Rynek pracy jest chory, wysyłając CV nie dostaje się odpowiedzi na oferty a często oferowana praca wiąże się z dużą odpowiedzialnością, za którą pracodawcy nie chcą uczciwie płacić. Znowu rozpoczęcie pracy w nowym miejscu angażuje energię i jest na początku bardzo wyczerpujące. Nie piszę, żeby tu kogoś usprawiedliwiać, ale tak po prostu jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...