Skocz do zawartości
Forum

Seks lesbijski


Rekomendowane odpowiedzi

Jak można napisać że się śpi z kobietą bo akurat nie ma się faceta?! To nie jest zabawa. Przynajmniej mam nadzieję, że ludzie tak do tego nie podchodzą chcąc eksperymentować lub dowiedzieć się co lubią.
Seks z kobietą jest po prostu piękny, subtelny, czuły. I może być baaaardzo długi ;D

Odnośnik do komentarza

Jestem bi i choć często miałam bardzo porywający i satysfakcjonujący seks z mężczyznami, ten z kobietą to jest całkowicie coś innego. Nie z każdą oczywiście. Kobiety też są lepszymi lub gorszymi kochankami i też trzeba się w seksie lesbijskim dobrać. Ale przyznaję, że najlepszy seks w życiu miałam właśnie z kobietą. To było coś nieprawdopodobnego. Po prostu bez żadnych postojów w prostej linii do orgazmu. Nie mówiąc o minecie. Mężczyźni, przynajmniej ci, z którymi byłam byli przekonani, że im mocniej i szybciej tym lepiej. Może w samym seksie nie, ale gdy dotykali mnie palcami, to już im totalnie odbijało. Prośby: wolniej, delikatniej skutkowały tylko na chwilę. No i zarost... Gdy robiły mi to kobiety... ACH!!! Tak miękko i idealnie. Wystarczyło 2 minuty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...