Skocz do zawartości
Forum

Czego boicie się najbardziej?


Gość Katterina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katterina

Hej, dzisiaj miałam jak dla mnie straszną sytuację. Mianowicie do mojego samochodu wpadła pszczoła i akurat latała po mojej stronie. Ja się strasznie boję pszczół więc nawet nie mogłam ręką ruszyć ani otworzyć drzwi, jedynie to przytomnie zjechałam na pobocze i mój narzeczony otworzył wszytkie drzwi i jakoś pszczoła wyleciała. Trochę sie potem ze mnie śmiał że to tylko pszczoła była a nie mutant ale dla mnie to nie jest nic zabawnego. Macie takie rzeczy których sie boicie np pszczoły czy pająki? Czego boicie siię najbardziej?

Odnośnik do komentarza

Ja się boję że mi dziecko wejdzie pod koła jak będę wyjeżdżać z garażu... I że spadnie z balkonu. Mam takie nie wiem skąd. Jeszcze mi się nasiliło to pierwsze bo ostatnio tak jedna znajoma mówiła że jej koleżanka ostatnio nie zauważyła dziecka jak wyjeżdżała, bo mały miał niecały rok i uciekł tatusiowi prosto pod koła. I na miejscu zginął

Odnośnik do komentarza

ja też się strasznie boję pszczół... gdy jakąś widzę, to zaczynam wrzeszczeć i się oganiać, a najczęściej uciekać haha :D śmiesznie to wygląda, ale trudno. Trochę opanowalam swój strach w te wakacje, bo gdy wychodzę na spacery z dzieckiem, u nas zawsze lata sporo pszczół i muszę ją oganiać, bo jest ważniejsza niż ja. No i w ten sposób powoli pokonuję swój strach, ale chyba do końca nigdy go nie pokonam :P
a poza tym boję się raka :/ wzięło mi się to po chorobie bliskiej osoby

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...