Skocz do zawartości
Forum

Wodnista i pomarańczowa wydzielina z pochwy


Gość pamelka1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pamelka1234

Biore tabletki antykoncepcyjne przez cztery dni pobolewał mnie prawy jajnik i troche lewy i moje pytanie brzmi czego przyczyną może być powtarzająca się co kilka dni ( raz do dwuch razy dziennie) wodnista pomarańczowa wydzielina z pochwy i czy ma to jakiś związek z pobolewaniem jajników. Choroba? Zakażenie? a może ciąża?

Odnośnik do komentarza
Gość pamelka1234

Cytologie mam robioną co ok 2-3 miesiące, ponieważ często występują u mnie infekcje. Współżyje od ok 2 lat i od tylu też biore tabletki. Zaniepokoiłam się bo nigdy nie bolały mnie jajniki w czasie brania tabletek (co najwyżej w pierwszy dzień miesiączki) A ból i ta wydzielina wystąpiły 5 dni od pierwszego stosunku (bez wytrysku w pochwie) w oststni dzień miesiączki i dwa dni po drugim stosunku (chłopak skończył we mnie) i dlatego pomyślałam że może to być spowodowane tym że tabletki nie działają tak jak powinny i jest ryzyko że mogło dojść do zapłodnienia. Mam jeszcze pytanie bo biorąc tabletki antykoncepcyjne występują tylko dni niepłodne, a w przypadku zapomnienia oststniej tabletki z blistra w czasie okresu czy można zajść w ciążę ( bo w czasie okresu to dni nie płodne u kobiet które nie biorą tabletek) i jak to jest z tą ostatnią tabletką i możliwością zajścia w ciążę u kobiety która bieże hormony. (czywiście moje pytanie wynika z czystej ciekawości)

Odnośnik do komentarza
Gość pamelka1234

Cytologie mam robioną przy każdej wizycie u ginekologa czyli ok co 2-3 miesiące ponieważ często występują u mnie infekcje. Współżyje od ok 2 lat i od tylu też przyjmuje tabletki. Zaniepokoiłam się ponieważ nigdy mnie nie bolały jajniki i nie wystąpiła u mnie taka wydzielina. Dlatego też wystraszyłam się że może tabletki które biore mie mają taiego działania jak powinny mieć (że coś osłabiło ich działanie) i może to być wynik zapłodnienia bądz zagnieżdzenia zarodka, gdyż objawy wystąpiły u mnie 5 dni od pierwszego stosunku (w ostatni dzień miesiączki przy stosunku z wytryskiem na zewnątrz) i dwa dni od drugiego stosunku (gdy chłopak skończył we mnie ). Mam jeszcze takie pytanie z czystej ciekawości. W przypadku zapomnienia oststniej tabletki z blistra jakie jest ryzyko zajścia w ciążę w czasie miesiączki ( bo z tego co się orientuje to w czasie miesiączki i ok dwa dni po jej zakończeniu u kobiet które mają 28dniowy cykl i nie biorą tabletek wystęują dni nie płodne) i czy w przypadku zapomnienia tej tabletki u kobiety która przyjmuje hormony też są te dni niepłodne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...