Skocz do zawartości
Forum

Brak wytrysku i preejakulatu a ciąża


Gość un...d7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Współżyłam z chłopakiem wczoraj bez zabezpieczenia.
( Ostatnią miesiączkę miałam 30.05 zazwyczaj mam ją w około 26-30 dniu miesiąca.)
Chłopak nie doszedł w ogóle,nie doszło do wytrysku ani wydzielenia się preejakulatu ponieważ on u siebie tego nie zaobserwował nigdy .
Kiedy uprawiał masturbację sam widział ,że wydziela się od razu sperma .
. Lecz bardzo się martwię bo nie wiem co powinnam zrobić a mam dopiero 19 lat. On twierdzi ,że nie doszło do zapłodnienia bo trwało to tylko chwilę i to co powyżej napisałam ..nic się nei wydzeiliłoz jego członka. Proszę o radę, czy powinnam się obawiać ?

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

A skąd on wie, że nie doszło do wydzielenia preejakulatu? Przecież do jego wydzielania zawsze dochodzi, penisa mial mokrego od Twojej wydzieliny, mógł nie zauważyć że doszło do wydzielenia preejakultu.
Jeśli rzeczywiście nie doszło do kropelkowania to nie możesz być w ciąży bo skoro nie było wytrysku ani przeejakulatu to niby jak masz byc w ciąży. Jednak moim zdaniem tak dla pewności powinnaś zrobić test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Dwa dni temu uprawiałem z partnerką stosunek przerywany do wytrysku w jej pochwie nie doszło ale napewno miałem na penisie preejakulat. Czytałem o tym dużo w internecie ale zdania sa podzielone. Podobno preejakulat nie zawiera plemników a jesli zawiera to nie sa one zdolne do zapłodnienia. Mimo wszystko trochę się boję. Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę? Duże czy raczej niewielkie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...