Skocz do zawartości
Forum

Spóźniający się okres


Gość AnDzia_a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AnDzia_a

Witam, mam problem...
Mianowicie spóźnia mi sie okres już 5 dzień... i nie wiem co o tym myśleć a już dobieram sobie różne rzeczy do głowy bo wcześniej tak nie miałam... Okres najwyżej spóźniał mi sie 2 dni od wyznaczonego terminu. I zawsze miałam tak, że przed okresem bolały mnie piersi teraz zrobiły się lekko pulchniejsze i większe i nic więcej bólu nie ma, jedyne co wyszedł mi taki pryszcz jak na niego mówie "bolak" bo bolał strasznie a wygnieść sie nie dał.
Zaznaczę jeszcze że nie kochałam się z moim chłopakiem już od pół roku, teraz wystąpił mały stres związany z przyjęciem na studia, jeżdżenie i załatwianie różnych spraw z tym związanych, wbiła się nawet 2 dniowa podróż do Warszawy również związana ze studiami.
I dlatego mam takie pytanie, czy to mogło wpłynąć na to, że spóźnia mi sie okres?
Nie mogę sie uspokoić i myśle cały czas o tym, a wiem że takie myślenie jeszcze może opóźnić okres....
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za odpowiedź :) nie będę sie już tak stresować chociaż i tak myśle o tym dlaczego go nie ma i kiedy będzie a to też może jeszcze opóźniać okres...
Myślałam nawet - i wiem że to głupie ale że jestem w ciąży... ale przecież to jest nie możliwe bo przecież tak długo sie nie kochałam i miałam okres normalnie.
Aaa i jeszcze zapomniałam dodać że przez 30 dni zażywałam suplement diety wspomagający odchudzania AysstorSlim i czy on też mógł jakoś wpłynąć na okres? Chociaż w czasie jego brania (tj w tamtym miesiącu) okres miałam...
Ale bardziej wydaje mi sie, że faktycznie to przez ten stres i że nie mam sie czego obawiać bo prędzej czy później będzie tylko bardzo opóźniony. Tak...?

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie,

Silne przeżycia i stresy mogą wpłynąć na opóźnienie się krwawienia menstruacyjnego. Myślę, że nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju. W razie jakichkolwiek wątpliwości, wystąpienia niepokojących objawów, braku powrotu krwawienia menstruacyjnego przez kolejne trzy cykle, proszę skonsultować się z ginekologiem.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Panie doktorze za odpowiedź.
Już wszystko jest w porządku, krwawienie wystąpiło w sobote czyli w 37 dniu trwania cyklu. Trochę trzeba było czekać ale jest już wszystko w porządku :)
Cykl trochę sie przedłużył ale wiadomo co było jego powodem, bo zazwyczaj wszystko jest w normie.
Dziękuje raz jeszcze, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ostatnią miesiączkę miałam 12 lipca, a dziś już mamy 5 września i nic. Byłam u ginekologa tydzień temu i powiedział ze to stres i za kilka dni wszystko wróci do normy. Nie jestem w ciąży (od 4 mc nie współżyłam) i lekarz też to wykluczył. Ale ja już panikuje. Fakt opóźnienia się zdarzały do 1 tygodnia ale nie dłuższe. Od 4 dni czuję się źle, bóle głowy, brak apetytu - praktycznie tylko woda.
Ale w moim wieku 25 lat już powinno być wszystko prawie regularne. Za tydzień jestem umówiona u innego ginekologa. Strasznie się denerwuje. Proszę o jakąś rade.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...