Skocz do zawartości
Forum

Negatywny test ciążowy, ból i obrzęk piersi a brak okresu


Gość Bliss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje pytanie dotyczy mojej niepewności.A wiec tak okres miałam dostać 4 lipca.Jest 14 dni po i nadal nie mam okresu.Mój cykl ostatnio był bardzo krótki bo 22-23 dni.Zdziwiło mnie to bo zawsze miałam około 30 dni.Stosunki w dni moje płodne z moich obliczeń były dwa z wytryskiem bez zabezpieczenia.Nie stosuje tabletek antykoncepcyjnych.Z mężem chcielibyśmy miec juz dzieciątko które było by naszym drugim.Wykonałam w sumie 3 testy ciążowe - pierwszy 8 dni po spodziewanym terminie (wieczorem ),drugi następnego dnia (rano) oraz 12 dnia po spodziewanym terminie.Każdy z testów wyszedł negatywny.Bardzo to dla mnie dziwne bo kiedyś zdarzały mi sie obsówki w menstruacji ale za zwyczaj okres pojawiał sie po kilku dniach.Teraz jest dwa tygodnie po terminie okresu wciąż nie mam,nie mam żadnych objawów ciąży prócz powiększonych bolących piersi.O co tu chodzi?Jeśli nie wystąpi okres do przyszłego tygodnia idę do lekarza i chce jeszcze przed pójściem zrobić jeden test.Każdy test był z innej firmy.Poza tym w okresie pierwszej ciąży test wyszedł mi od razu pozytywny.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Jeżeli trzy testy różnych firm wyszły negatywnie i zostały przeprowadzone i zinterpretowane w prawidłowy sposób to na 99% nie jest Pani w ciąży. Czasami może wyjść wynik fałszywie ujemny.
Opóźnienia w krwawieniu menstruacyjnym, mogą wynikać z innych przyczyn np. restrykcyjnej lub złej diety, przeżywania silnych stresów, czy też zaburzeń hormonalnych.
Szczególny niepokój powinien, wywołać brak krwawienia menstruacyjnego przez kolejne 3 cykle miesiączkowe. Stan taki nazywany jest wtórnym brakiem miesiączki i wymaga on konsultacji ginekologicznej oraz diagnostyki.
Myślę, że nie zaszkodzi jak odwiedzi Pani ginekologa.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam

W dniu dzisiejszym rano czyli 19 dni po terminie miesiączki dostałam okresu.Czuje sie tak jak przy każdym okresie.Piersi mniej mnie bolą,brzuch pobolewa tak jak przy każdej poprzedniej miesiączce.Z mężem już byliśmy pewni że to ciąża.Dziś miałam zrobić ostatni test i iść do ginekologa.Zaburzenie wynikło tak sądzę ze z zaburzeń hormonalnych lub stresu którego de facto przed terminem miałam sporo.

Odnośnik do komentarza

Witam miałam miesiączkę ostatnia 20.01.2017 do dnia dzisiejszego miałam lekkie młodości. Dużo śpiąca byłam. Zrobiłam dziś test wyszedł negatywny piersi mnie tylko pobolewaja i zaczęło mnie kuc pod brzuchem.. Zapale papierosa i jest mi nie dobrze :( co to może być czy to może być przed wczesna ciąża i dlatego test wyszedł negatywnie.?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...