Skocz do zawartości
Forum

Skutki uboczne po NorLevo


Gość gosiacze_k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gosiacze_k

Nurtuje mnie kilka rzeczy zwiazane z tabletka po. 30.06.2012 odbylam stosunek z chlopakiem pierwszy raz pekla nam gumka. 7.5 godz po stosunku zazylam tabletke po. Naczytalam sie o skutkach tych tabletek i czekalam na najgorsze, a tu niespodzianka bo mnie nic nie dopadlo , zadne wymioty i inne rzeczy . Jedynie co to przespalam pol niedzieli. Kolejna rzecz to wiele ludzi mialo plamienia po tej tabletce , a ja nic. Sama nie wiem co juz robic. Miesiaczke powinnam dostac 09.07.2012 nie ma jej do dnia dzisiejszego. Wiem ze ta tabletka to burza hormonalna i rozregulowuje cykl miesiaczkowy bardzo strasznie. Ale z tych nerwow wczoraj ok 17 wykonalam pierwszy test ciazowy wynik NEGATYWNY. Pozniej o 21 tez NEGTYWNY . Wiem ze najlepiej robic razno ale juz nie moglam wytrzynac aby to zobaczyc. Mimo to dzis
rano 13.07.2012 po raz trzeci wykonalam test wyszedl NEGTYWNY. Wiec jest szansa ze nie jestemw ciazy. Ale ja sie teraz nakrecam ze testy sa niewiarygodne i wciaz sie martwie a to w rezultacie moze opozniac moja miesiaczke ktora i tak juz dostala troche od tej tabletki. Mam jeszcze jeden test ale go wykonam za tydzien jak sie okres nie pojawi. Postaram sie wyluzowac , ale tak latwo sie nie da. Dziewczyny jest ktos tutaj z was , kto nie mial zadnych skutkow ubocznyvh po tabletkach po???? Gdzie nie czytalam wszyscy cos maja. Ja jestem chyba inna.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Nie każda pacjentka musi mieć skutki uboczne po zastosowaniu tzw. "tabletki po stosunku". Tak jak w przypadku każdego leku, u jednej grupy pojawią się szybciej jakieś skutki uboczne a u drugiej nie będą się pojawiać przez bardzo długi czas.
Jeżeli trzy testy wyszły negatywnie to na 99% nie jest Pani w ciąży. Wszelkie wątpliwości powinna wyjaśnić wizyta u ginekologa.
Krwawienie z racji przyjęcia tej tabletki jak i stresu, może się opóźnić. W przypadku braku krwawienia menstruacyjnego przez 3 kolejne cykle lub/i jakiś objawów niepożądanych, proszę zgłosić się pilnie do lekarza ginekologa.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...