Skocz do zawartości
Forum

Upławy-nadmierna dbałość o higiene intymną??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dłuższego czasu mam upławy o kolorze żółtawym, zaczęło mnie to martwić i poszłam do ginekologa. Zlecił mi zrobienie wymazu z pochwy i tak tez zrobiłam. Myślałam, że coś mi dolega jednakże wynik był zaskakujący bo okazało się że wynik jest prawidłowy i wszystko jest jak w najlepszym porządku!! Byłam jednakże w szoku jak i w kropce bo nie wiem co mam poradzić na te upławy.. :(
Zaczęłam się intensywnie zastanawiać co może być powodem.. i nie wiem czy przypadkiem MOJA PARANOJA na temat moich upławów nie dala o sobie znać?? Od czasu kiedy ta wydzielina się pojawiła nie mogę ubrać fajnej bielizny, nie czuje się komfortowo i żeby choć na chwile czuć się świeżo podmywam się ok 10 razy dziennie.. :( to już jest chyba moja paranoja.. Nadmierna higiena może być przyczyną moich upławów? co mam zrobić? proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Po pierwsze podmywa się Pani zbyt często. Myślę, że podmywanie rano i wieczorem, jest w zupełności wystarczające. Jeżeli wynik posiewu był prawidłowy to problem jest bardziej natury psychologicznej, lub wynika z pewnych uwarunkowań wydzielniczych, gruczołów znajdujących się w Pani pochwie.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...