Skocz do zawartości
Forum

Biały śluz i spóźniający się okres a ciąża


Gość ba93

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mojej dziewczynie spóźnia się okres już 9 dzień kiedyś też tak miała tylko ze 10 ! ;o Miała, ma infekcje jakąś swierdził to ginekolog, ostatnio podczas zmiany pozycji zauważyłem że na prezerwatywie (używamy prezerwatyw zawsze i nigdy nie pękły i się nie zsuneły czy coś w tym stylu) i w okół penisa miałem dużo białego gęstego śluzu zdziwiło mnie to więc pytam co się moze dziać czy dziewczyna moze być w ciąży ?? czy to grzybica ?? [a ta infekcja to zapalenie chyba] i skarżyłaa się sa swędzenie?? proszę o rade pomoc ?? namawiam ją zeby poszła do bardziej wykwalifikowanego ginekologa ale nie chce mówiłem zeby go zmieniła bo to jakiś stary "specjalista" od"moherowych beretów". ;/??

Odnośnik do komentarza
Gość Deszczowa Piosenka

to może być jakaś infekcja grzybicza, jeśli z prezerawtywą nic się nie stało to raczej ciążę można wykluczyć. Ze zmianą ginekologa to możesz mieć rację skoro nadal ma takie objawy

Odnośnik do komentarza
Gość luzmaria

oczywiście najlepiej będzie pójść do innego ginekologa, bardziej kompetentnego, do tego czasu można zastosować invag to bakterie kwasu mlekowego dopochwowe (powinno się stosować 7 dni) ponieważ to zwykle zachwiana flora bakteryjna jest przyczyną infekcji

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane dolegliwości, czyli pojawienie się zmienionej wydzieliny z pochwy oraz uczucie swędzenia mogą sugerować infekcję grzybiczą. Oczywiście nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli antykoncepcja była stosowana prawidłowo oraz nie doszło do zdarzeń niepożądanych to ciążę można wykluczyć. Konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia1103

Witamwszystkich serdecznie ... chcila bym prosic o pomoc poniewaz mialam okres 21 stycznia, mam 31 dniowy cykl wiec powinnam dostac 21 lutego a nie dostalam wczoraj test wyszedl negatywnie a juz 7 dni sie poznia ... nie mam zadnych oznak ze miesiaczka moze sie zblizac ... od 3 dni jestem ospala ze zasypiam na stojaco a wczesniej tak nie mialam ... od 2 tyg mam biała gesta wydzieline ale bez grudek i bóli ... czy to moga byc oznaki ciazy krorej nie wykryl test ciazowy ?

Odnośnik do komentarza
Gość migula222

witam... nurtuje mnie jedna sprawa od paru dni. mialam cykl 30 dniowy , w tym miesiacu mija 40 dzien a po okresie ani sladu, zawsze bolaly mnie piersi i brzuch przed okresem a teraz nic... zamiast okresu mam troche gestej bialej wydzieliny...robiłam test ciazowy wczoraj ale wyszedl negatywny, dodam do tego ze mam grype, czy choroba mogla np sfałszowac wynik testu?lub opoznic okres o ponad 10 dni??? czekam na jakies rady

Odnośnik do komentarza

Czesc. Mam maly problem... zacznijmy od pocztku mam 16/17 lat (wiem wiem gowniara myslaca dua... wcale tak nie jest) od dluzszego czasu mam dosc regularne miesiaczki tak mniej wiecej 28 dni. Podczas ostatniego cyklu (dokladnie w 20 dzien) wspolzylam z chlopakiena pocztku penetracja byla bez prezwtwatywy ale to byly doslownie 3-4 pchniecia. Teraz okres spoznia mi sie 4 dni i nic mnie boli a to dziwne bo zawsze podczas miesiaczki mocno bolaly mnie plecy piersi i brzuch. Teraz nie boli nic, ale z pochwy wydostaje sie praktycznie bezzapachowy bialo-przezroczysty sluz, a naciskahac brzuch ponizej pepka pod palcami czuc i slychac jak przelewa mi sie woda. Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...