Skocz do zawartości
Forum

Skuteczność globulek i prezerwatywy


Gość madziczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość madziczek

Nie mogę zażywać tabletek antykoncepcyjnych, panicznie boję się ciąży. Czy połączenie najgrubszych prezerwatyw i globulki antykoncepcyjnej daje pewność taką jak tabletki? Czy taka metoda będzie skuteczna? Podzielcie się swoimi opiniami i doświadczeniami na temat tego czy w przypadku takie zabezpieczenia jest możliwa wpadka...

Odnośnik do komentarza
Gość Deszczowa Piosenka

no globulki + gumka powinny być najlepszą metodą jeśli nie chcesz stosować tabletek. Tylko pamiętaj że musisz zobaczyć czy dane globnulki możesz stosować z prezerwatywą, czy np nie osłabiają one gumek. Aczkolwiek same globulki są dośc kłopotliwe, bo się pienią a po za tym ich skuteczność jest dyskusyjna

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

globulki są takie sobie... ja nie mogę ich używac, znaczy nie moge - nie chcę bo tak jak pisala Halszka one koszmarnie się pienią i wygladam jakby wścieklizny dostała. Nie wiem może są jakieś które się nie pienią.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie.

Wskaźnik Pearla dla poszczególnych metod, przy zdyscyplinowanym, stosowaniu to:
- doustna hormonalna antykoncepcja- 0,2- czyli 2 kobiety na 1000 stosujące tę metodę zajdzie w ciąże, w przeciągu roku.
-globulki i płyny plemnikobójcze-2, tj 2/100 kobiet zajdzie w ciąże.
-prezerwatywa-4, tj 4/100 kobiet zajdzie w ciąże.

Podane przeze mnie dane, dotyczą bardzo zdyscyplinowanego i sumiennego stosowania tych form antykoncepcji. Oczywiście jak będziecie źle stosować ryzyko, znacznie wzrasta.
Żadna metoda antykoncepcji nie jest w stanie dać Pani 100% pewności, że nie zajdzie Pani w ciąże.
Nie wiem jakie jest przeciwwskazanie u Pani do przyjmowania antykoncepcji hormonalnej??

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...