Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne po dwumiesięcznej przerwie


Gość Rosemary

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rosemary

Witam.
Od ok 4 lat brałam tabletki Syndi 35. Ok 2 miesięcy temu przerwałam branie od 4 tabletki - (to byl błąd, zdaję sobie z tego sprawę, rozregulowałam sobie wszystko. Jednak to nie tylko moja wina...)
Moja pani ginekolog (która obecnie jest na urlopie) , powiedziała, że w tej sytuacji, muszę czekać aż mi się pojawi kolejna miesiączka i wtedy zabrać pierwszą tabletkę (teraz już Sylvie20). Dwa dni temu zauważyłam, że chyba mam okres. Pojawiły mi się plamienia - takie bardziej brunatno-różowe - więc myśląc, że to jest miesiączka zabrałam pierwszą tabletkę. Jednak na drugi dzień tego już nie było. Dzisiaj, też nic nie ma. Może to są jakieś upławy? "Resztki" po tym zamieszaniu kiedy odstawiłam tabletki.. I teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam biorąc tę pierwszą tabletkę i czy mam dalej brać, czy się nic nie stanie jak będę teraz brać je regularnie? Chce podkreślić, że te tabletki biorę jedynie na poprawę stanu skóry, no ale jedno z drugim ma powiązanie...Proszę o odpowiedź, będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość evilpumpkin

Witam.

15.10.13r. zaczęłam brać tabletki Novynette. Na początku miałam małe plamienia, potem przerodziły się one w trochę większe (i nie była to brudna krew, tylko taka normalna jak przy okresie). Na 18 tabletce uprawiałam seks.

Moje pytania:
1. Czy nawet z takimi plamieniami i taką sytuacja byłam zabezpieczona?
2. Czy to normalne, że podczas podniecenia plamienia było dużo więcej?
3. Czy plamienie, które nie ma jednej albo dwóch kropli a trochę więcej jest normalne?
4. Czy plamienie, które przypomina normalną czystą krew (tylko w bardziej gęstej konsystencji) jest normalne?
5. Ile będą występować te plamienia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...